Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Громадські організації
Політичні партії
Навчальні заклади
Структурні підрозділи вищих навчальних закладів
Історичні пам'ятки

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Куп'янський медичний коледж імені Марії Шкарлетової

Куп’янський медичний коледж імені Марії Шкарлетової має міцні історичні та освітні традиції. Він є одним з найстаріших навчальних закладів на вітчизняних теренах.

Коледж входить до навчально-наукового комплексу Харківського Державного медичного університету. Тут втілюється в життя кредитно-модульна система організації навчального процесу, яка діє в країнах Європейського Болонського простору і до якого в травні 2005 року приєдналася Україна. Коледж має потужний кадровий потенціал, навчальний процес забезпечують 3 доктора медичних наук, 15 кандидатів наук, 8 викладачів-методистів, 14 старших викладачів, 5 магістрів. Крім того, заклад здійснює спільну програму з Міжнародним корпусом миру з поглибленого вивчення іноземних мов, яку запроваджує в коледжі громадянка США Сюзанна Пауел, програму “Міжнародні професійні ресурси - Україна” за погодженням з МОЗ України та Асоціацією медичний сестер України.

Кожна навчальна лабораторія, кабінети професійно-орієнтованих дисциплін дозволяють глибоко та змістовно вивчати здобутки сучасної медицини, досягати майстерності у вирішенні професійних задач. У самостійній роботі студентів незмінним помічником є бібліотека, 2 комп’ютерних класи, електронна бібліотека. Для розвитку спортивних і творчих здібностей у розпорядженні студентів науково-дослідницькі товариства, гуртки художньої самодіяльності, діє спортивно-оздоровчий комплекс, в якому працюють різноманітні спортивні секції, студенти мають змогу оздоровлюватись і відпочивати в МДЦ "Артек" на Чорному морі.

Особливою гордістю коледжу є музейний комплекс, в складі якого музей історії навчального закладу, фітомузей лікарських рослин Слобожанщини, анатомічний музей, етнографічний музей "Народознавча світлиця". Експозиції музеїв знайомлять з історією рідного краю, багатством природи Слобожанщини. Тут можна дізнатись про сторінки минулого "альма-матер" та людей, що творили історію навчального закладу. Серед них була і Герой Радянського Союзу, кавалер медалі імені Флоренс Найтінгейл Марія Шкарлетова. Студенти сьогодення вшановують пам'ять про цю героїчну жінку. На навчальному корпусі встановлено меморіальну дошку, а 1 вересня 2004 року на території коледжу відкрито перший в Україні пам’ятник в ім’я подвигу медичних сестер.

У вересні 2005 року коледж був визнаний лауреатом Національної іміджевої програми “Лідери ХХІ століття” і нагороджений Всеукраїнським знаком якості “Вища проба” України з правом  маркування ділової документації.

Крім підготовки молодших спеціалістів коледж здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем – сестра медична – бакалавр, які можуть займати первинні посади:

 1. головна медична сестра лікувально-профілактичного закладу;
 2. старша медична сестра відділення;
 3. медсестра спеціалізованого відділення;
 4. медична сестра сімейного лікаря;
 5. викладач професійно-орієнтованих дисциплін з підготовки молодших медичних спеціалістів;
 6. акушерка;
 7. завідувач здоровпунктом;
 8. завідувач медпунктом;
 9. завідувач ФАП.

У 2007 році Куп’янський медичний коледж імені Марії Шкарлетової  оголошує прийом документів громадян України На денну форму навчання в групи державного замовлення та в групи контрактного навчання за спеціальностями:

Спеціальності

Термін навчання

Вартість навчання за рік, грн.

Вступні іспити

Медсестринське відділення

5.110.102 Сестринська справа
(на базі 9 кл)

 4 роки

2725

біологія (тестування)
укр. мова (тестування)

5.110.102 Сестринська справа
(на базі11 кл)

3 роки

3050

біологія (тестування)
укр. мова (тестування)

6.120.101 Сестринська справа
(на базі кваліфікації молодшого спеціаліста – фельдшер, акушерка, медична сестра)

2 роки

2950

основи сестринської справи (усно)
укр. мова (тестування)

Фельдшерсько-акушерське відділення

5.110.101 Лікувальна справа
(на базі 9 кл)

3 роки 6 місяців

2770

біологія (тестування)
укр. мова (тестування)

5.110.107 Акушерська справа
(на базі 11 класів)

2 роки 6 місяців

2725

біологія (тестування)
укр. мова (тестування)

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • З 15 ЧЕРВНЯ 2007 РОКУ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ СЕСТРИНСЬКА СПРАВА (медична сестра-бакалавр медицини)
  • З 22 ЧЕРВНЯ 2007 РОКУ НА ВСІ ІНШІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ ПРОВОДЯТЬСЯ:

 • З 16 ЛИПНЯ 2007 РОКУ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ СЕСТРИНСЬКА СПРАВА (медична сестра-бакалавр медицини)
 • З 23 ЛИПНЯ 2007 РОКУ НА ВСІ ІНШІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ.

ДО ЗАЯВИ ДОДАЮТЬСЯ:

 • документ про освіту (оригінал);
 • медична довідка (форма 086/у);
 • 6 фотокарток (розміром 3х4);
 • паспорт або свідоцтво про народження (для неповнолітніх) пред’являється особисто, та їх ксерокопії;
 • ксерокопія ідентифікаційного коду;
 • 3 поштових конверта (з марками по Україні); папку та 2 зошита (один в лінійку, один в клітинку).

ВИДИ ТА ФОРМИ СТИМУЛЮВАННЯ СТУДЕНТІВ.

 • Студенти, які навчались протягом семестру переважно на “відмінно”, звільняються від іспитів.
 • Студентам, що навчаються в групах державного замовлення і закінчили семестр на “відмінно” призначається стипендія на 25% вища від звичайної.
 • Студентам, що навчаються за контрактом, які протягом І-ІV семестру показали “відмінні” знання і не мали порушень дисципліни зменшується сплата за навчання на 25%.
 • Студенти-випускники, які зайняли перші місця в рейтингу коледжу, отримують цільові направлення в медичні вищі навчальні заклади Ш - ІV рівня акредитації.
 • Коледж є співзасновником навчально-наукового комплексу з ХДМУ, який згідно п.2.5. Установчого договору уповноважений надавати списки випускників коледжу – кандидатів на навчання на наступний рівень підготовки в університеті, згідно п.3.1. періодично направляти студентів коледжу на заняття до університету.
 • При коледжі ви можете закінчити курси з косметології, масажу, а також займатись в секціях по баскетболу, волейболу, спортивного танцю, боксу.

Іногородні дівчата забезпечуються гуртожитком (після зарахування).

З 2007 року Куп’янський медичний коледж імені Марії Шкарлетової ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ іноземних громадян На денну форму навчання в групи контрактного навчання за спеціальностями:

 • “Сестринська справа” (медсестра) на базі повної загальної середньої освіти, строк навчання - 3 роки;
 • “Лікувальна справа” (фельдшер) на базі на базі повної загальної середньої освіти, строк навчання - 2 роки 6 міс;

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ПРОВОДИТЬСЯ З 15 ЧЕРВНЯ 2007 РОКУ.

На підставі п. 20 Постанови Кабінету Міністрів України № 1238 від 05.08.1998 року Про затвердження Положення про прийом іноземців та осіб без громадянства на навчання до вищих навчальних закладів” іноземці зараховуються до вищих навчальних закладів за результатами співбесіди та на підставі укладеного договору.

ДО ЗАЯВИ ДОДАЮТЬСЯ:

На підставі п.п.5,6 Постанови Кабінету Міністрів України № 1238 від 05.08.1998 року Про затвердження Положення про прийом іноземців та осіб без громадянства на навчання до вищих навчальних закладів” іноземці подають до вищих навчальних закладів такі документи:
а) анкету встановленого зразка;
б) копію документа про освіту та одержані з навчальних дисциплін оцінки (бали);
в) документ про відсутність ВІЛ-інфекції, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України;
г) медичний сертифікат про стан здоров'я, засвідчений офіційним органом охорони здоров'я країни, з якої прибув іноземець, і виданий не пізніше ніж за два місяці до від'їзду на навчання в Україну;
д) страховий поліс з надання екстреної медичної допомоги (крім іноземців, що прибули з країн, з якими укладено угоди про безоплатне надання екстреної медичної допомоги);
е) копію документа про народження;
є) 6 фотокарток розміром 60х40 мм;
ж) зворотний квиток з відкритою датою повернення на батьківщину терміном до одного року.

ІНОЗЕМНІ СТУДЕНТИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ ГУРТОЖИТКОМ, ЯКИЙ РОЗТАШОВАНИЙ В КОМПЛЕКСІ З НАВЧАЛЬНИМИ КОРПУСАМИ КОЛЕДЖУ.

Ми на Вас чекаємо!

Наша адреса :
вул.1 Травня 26.
м. Куп’янськ,
Харківська область 
63705, УКРАЇНА

Телефони:
Директор (8-05742) 5-31-08;
Заступник директора з навчальної роботи (8-05742) 5-30-45;
Приймальна комісія (8-05742) 5-52-71.
Електронна адреса: kmu@kharkov.ukrtel.net

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

 


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa