Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Господар за верстатом – господар у житті
28-09-2006

Кожне з куп'янських підприємств знаходило, під час економічної кризи, власні шляхи виживання. Звичайно, впливали такі обставини, як, наприклад, належність до тієї чи іншої галузі. Про наш машинобудівний завод не скажеш, що в минулі роки йому вдалося обминути такі типові для всіх проблеми, як зменшення обсягів виробництва, втрата партнерських зв'язків тощо.

Тим більшу повагу відчуваєш до заводських працівників, коли йдеш чистенькими доріжками між охайними виробничими корпусами.

"Зайдемо спочатку до механічного цеху, — пропонує Микола Шевцов, голова профспілки машзаводу, —тут зараз роботи чимало".

Нас зустрічає, нагадуючи оті "старі добрі часи", дружний гул багатьох верстатних двигунів.

"Над чим зараз працюємо? Сьогодні у нас значне замовлення на шестерні та інші запасні частини для сінокосилок, іншої сільгосптехніки", — розповідає фрезерувальник-зуборізальник Юрій Пупков. Про те, що верстатники без роботи не стоять, говорить і фрезерувальник Олександр Толстой.

Майстерність верстатників та представників інших професій на машзаводі прийшлась, як кажуть, до вподоби селянам, які мають сільгосптехніку, їхні замовлення на запчастини, на ремонт тут виконують швидко і якісно. Зрозуміло, що на селі мало у кого є такі гроші, щоб, не озираючись, купувати нову, закордонну техніку. Отож і знайшли спільну мову з машинобудівниками.

Скептикам, здавалось би є, що зауважити. Мовляв, свого часу машзавод повністю був завалений замовленнями для цукрових заводів і українських, і нині закордонних. З цього приводу не звертатимуся до гірких цифр, скільки тих цукрозаводів у нашій країні є, і скільки з них не змогли приступити до роботи цього чи минулого року. Бо оптимістичне свідчення почув того дня від досвідченого токаря Степана Шемчишена. Він розповів, що виготовляє штуцери на диски фільтрів. Ці деталі використовуються на цукрозаводах в обладнанні, яке очищає буряковий сік...

Тож сподіваймося, що згодом зміцніє наша цукрова промисловість. І її марку впевнено підтримуватимуть ось такі колективи, як наш машзавод. Адже підприємство і зараз має повну готовність, щоб виготовляти обладнання для видобутку "білого золота".

Який же секрет виживання мають машзаводівці? їхній колектив зберігся у ті роки, коли так багато фахівців на інших виробництвах залишали рідний край у пошуках заробітків. Саме тоді багато що вдалося зробити для збереження підприємства директорові заводу Анатолію Самойлову. Ведучи мову про сьогоднішню ситуацію, він особливий наголос робить на таких якостях, як почуття господаря, відповідальність будь-якого керівника за довірену йому справу. Його хвилює стан справ не лише на заводі, а і навколо, — у місті, країні. І це, якщо вдуматися, не просто незадоволеність. За цим стривоженість, яка є, напевне, у кожного небайдужого сучасника. Бо дійсно болить на душі, коли бачиш, як гальмується розвиток рідного міста, як втрачається те, що будувалося роками.

Кому ніколи не бракувало наполегливості у подоланні труднощів, так це ветеранам Куп'янського машзаводу. Ось і цього року, до дня професійного свята для них готують святкову зустріч. І керівництво заводу про них турбується постійно. Бо свою духовну міць, молодість душі ветерани вповні передали своїм учням, а нині майстрам виробництва. Тому і втрималось підприємство в економічних бурях.

Хмар на небосхилі майбутнього ще багато, але сонце все частіше посміхається машзаводівцям. Адже й вони для цього стараються. Не чекають "біля моря погоди", знаходять вигідні замовлення. На слюсарно-складальній дільниці промені якраз щедро лилися в приміщення. Слюсар з двадцятирічним досвідом роботи на заводі Анатолій Должанов, електрозварник Віталій Круподеря (три роки він на машзаводі), практикант, електрозварник з професійного ліцею Валерій Хреновський, бригадир Володимир Молодушкін — понад тридцять років на підприємстві. Вони та їхні товариші зайняті виготовленням обладнання для автотраси "Київ - Одеса". Тут і ангари, і освітлювальні опори тощо. Ось де є блискуча можливість виявити себе сплаву досвіду і молодості! На це ж замовлення працюють і досвідчені робітники — слюсар Віктор Єлисєєв, зварник Володимир Глотов, різальники металу Сергій Бугаков, Микола Відсота.

...Йдучи вечорами схилом, повз вулиці Ананьїна, Вишневу та інші, обов'язково, перед виходом на Комсомольську, пройдеш повз великий корпус механічної дільниці. Побачиш за великими вікнами корпусу, як і у другу зміну стоять робітники за верстатами. І це змушує серце битися якось впевненіше. Адже далеко не все забирає у небуття "епоха змін", яка дісталася на долю нашого народу. По-доброму можна позаздрити стійкості працівників заводу. Минулого, нелегкого року відзначили вони120-річчя свого підприємства. І без остраху зазирають у майбутнє: можливо, що і найближчі роки будуть нелегкими, та вистоять робітники, працею подолають труднощі.

Дмитро Черкасенко


1. Якщо СГД , що вибрав спрощену систему оподаткування отримує на протязі звітного року доходи від видів підприємницької діяльності , інших , ніж ті , що вказані в Свідоцтві про сплату єдиного податку , то такі доходи на протязі року підлягають оподаткуванню податком з доходів фізичних осіб на загальних підставах.

2. Відповідно до ст. 86 Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 р. ” у 2006р. сума від’ємного значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток , що рахувалася станом на 1 січня 2005р. і не була погашена протягом 2005р. не підлягає протягом 2006р. врахуванню у складі валових витрат платника податку. У рядку 04.9 Декларації за звітні періоди 2006р. відображається зі знаком “+” від’ємне значення суми рядків 08 та 04.9 Декларації за 2005р.

3. Суб’єкти господарської діяльності в разі продажу ними за готівковий розрахунок матеріальних цінностей , що вилучені із складу активів (списані з балансу) і не являються продукцією власного виробництва , зобов’язані проводити розрахункові операції через зареєстровані , опломбовані в установленому порядку і переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій.
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa