Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Інформація щодо оренди у м. Куп’янську
26-10-2006

Стверджувати, що "все починається з оренди", значить, практично нічого не сказати. Бо куп'янчанам-підприємцям відомо, що успіх у розгортанні власної справи залежить далеко не від одного фактора. І все-таки від того, вигідна оренда чи ні, залежить чимало.

До речі, після цих слів може виникнути питання: а для кого оренда має бути вигідною перш за все? Відповідь на це прозвучала під час нещодавніх громадських слухань в міськвиконкомі, на яких йшлося про нову редакцію положень, що регламентують відносини при оренді майна територіальної громади нашого міста. Про те, яка значна підготовка передувала цьому, розповів начальник управління економіки міськвиконкому Володимир Письмак.

Одним з провідних нововведень є утворення комісії по передачі в оренду майна міської територіальної громади. В аналізі регуляторного впливу даного проекту рішення міськради зазначається, що не зустрічалося альтернативних способів. Що дає створення такої комісії? Передусім це прозорість у прийнятті рішень про передачу майна в оренду та проведення відповідного конкурсу. Не менш важливим при цьому є врахування пріоритетів при використанні майна міської громади, що передається в оренду. Здавалось би, чи дуже складно: передати в оренду будь-яке приміщення, оформити документи та слідкувати за своєчасним внесенням плати? Проте, не так це просто в умовах нашого міста. Приміщень, що орендуються, не так і багато. Отже, міській владі слід дбати про те, щоб кожен квадратний метр орендованої площі використовувався найдоцільніше. Тут вже не обійтись без ґрунтовної оцінки щодо пропозицій та діяльності того чи іншого орендаря. Та чи можливо прийняти подібне рішення одноособово, без врахування наявних точок зору, без думки фахівців? А отже знову повертаємося до необхідності створити відповідну компетентну комісію.

Не стоїть на місці економічне життя, що впливає і на механізм розрахунку орендної плати в умовах нашого міста. Цей показник розвивається у бік збільшення. Так, на сьогодні не раціонально залишати плату за оренду квадратного метра площі у межах від 20 коп. до З грн. за квадратний метр. Завдяки цьому наше місто отримує 225 тис.грн. У пропонованому проекті рішення передбачено встановити ставки від 50 коп. до 6 грн. за квадратний метр орендованої площі, при тому, що середні ставки орендної плати в комерційних структурах коливаються в межах від 12 до 25 грн. Порівняно незначне підвищення орендної плати збільшить доходи нашого міста на 115 тис. грн.

Сьогодні в місті 217 орендарів, яким передано комунальне майно. 55 з них використовують орендовані площі під крамниці, 13 — під організацію дозвілля дітей, 10 — під офіси, 9 — під перукарні, 8 — під ремонт взуття, 8 — під аптеки, по 5 — під медичні послуги та телемайстерні тощо. У кожного з орендарів свої можливості та перспективи, а також і свої проблеми.

Як найдоцільніше вирішити всі питання, які випливають при здійсненні оренди? Як досягти результату, найбільш позитивного і для міської громади, і для орендаря, якому передається комунальне майно? Відповісти на це стає можливим завдяки практиці у прийнятті рішень Куп'янською міськрадою. Не для формальності винесено на громадські слухання проект рішення міськради про нову редакцію положень, що регламентують відносини сторін при оренді комунального майна.

Завдяки цьому було враховано чимало думок орендарів, допрацьовано ряд положень рішення. Далі проект рішення обговорюватиметься постійною комісією, затверджуватиметься на черговій сесії міськради. Сподіваймося, що саме за таких умов і орендарі, і міська громада успішно знаходитимуть спільну мову і діятимуть так, щоб взаємна вигода була якомога більшою.
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa