Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Про роботу міськвиконкому
13-11-2006

У м.Куп’янську ведеться робота над стратегічним планом економічного розвитку міста, при підтримці проекту USAID. Впродовж 2005 року велась робота по розробці стратегічного плану економічного розвитку нашого міста, яка закінчилась затвердженням проекту на сесії міської ради.

Робота проведена у декілька етапів :
- аналіз розвитку міста за останні 5 років, створення Профілю міста
- опит підприємців для визначення ділового клімату
- визначення стратегічних напрямів розвитку міста;
- визначення бачення бажаного майбутнього міста;
- аналіз сильних і слабких сторін суспільства щодо кожного стратегічного напряму визначення і оцінка основних погроз і можливостей, які визначаються зовнішнім щодо міста середовищем;
- розробка планів дій, встановлення загальних і конкретних цілей і завдань.

В процесі проведення цієї роботи були сформовані критичні питання та розроблені стратегічні цілі для їх вирішення:

Оперативні ціліВпровадження
Створення сприятливих умов для залучення інвестицій
Оптимізація використання існуючих земельних ділянок та нерухомості для залучення інвестиційПрийнято рішення IV сесії Куп'янської міської ради V скликання від 07 липня 2006 року «Про проведення інвентаризації комунального майна»;
Станом на 01 вересня 2006 року проведено повну інвентаризацію майна, що відноситься до власності територіальної громади міста Куп'янська. В процесі інвентаризації виявлено 5634 п,м. безхазяйних водопровідних та каналізаційних мереж, що знаходились в експлуатації.
3 фонду державного майна України отримано програмне забезпечення АС «Юридичні особи» та виконується формування даних для Єдиного реєстру об'єктів власності.
В квітні 2006 зареєстроване новостворене підприємство "Куп'янська ливарна компанія з кількістю працюючих 40 осіб.
Ефективна система інформаційного забезпечення залучення інвестицій та промоції міста 
Створення системи супроводу інвестиційної діяльностіПроведена нарада органів міської влади, депутатів, громадських організацій, підприємців по висуненню кандидатур до громадської координаційної ради з питань інвестицій при міському голові. Громадська координаційна рада на сьогодення знаходиться у процесі створення.
Розвиток малого та середнього підприємництва
Забезпечення вільного доступу до бізнес-інформації в місті1. Управління архітектури .містобудування та земельних відносин проведені робочі зустрічі з архітектурним відділом та відділом земельних ресурсів районної державної адміністрації, зроблені спільні виїзди на територію, виявлені спірні питання щодо меж міста. Зараз ведеться робота по організації засідання круглого столу по вирішенню цих питань.
На 01.09.2006 року управлінням архітектури, містобудування та земельних відносин проінвентаризовані 17% земельних ділянок.
2 Управлінням економіки подано заявку до Інноваційного фонду ІІ5АЮ на фінансування проекту з створення електронної карти міста.
Проведено робочу зустріч з підприємствами, що мають інженерні мережі, на якій узгоджено участь та обсяги спів фінансування .
Вдосконалення системи якісних адміністративних послуг та забезпечення їх доступності для бізнесуПеревірені прийняті Куп’янською міською радою, та її виконавчим комітетом рішення за період з 1991 р. по 31.12.2004 року. Скасовано, як такі, що втратили чинність -41 рішення Куп'янської міської ради, 41 рішення міськвиконкому.
Всього розглянуто рішень на предмет їх віднесення до власних регуляторних актів - 284, з них: не є регуляторними актами - 250, відповідають принципам державної регуляторної політики - 27, скасовано - 5, внесено змін - 2.
Розвиток партнерських взаємовідносин між владою, бізнесом та громадою для забезпечення сприятливого бізнес кліматуУ зв'язку із зміною персонального складу Координаційної комісії з питань розвитку та підтримки малого бізнесу, винесено рішення про затвердження нового складу на наступній сесії міської ради.
З метою усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у розвитку підприємництва м. Куп'янська на першому засіданні знов створеної Координаційної комісії у жовтні планується ряд заходів:
підсумки роботи Комісії за 2006 рік та прийняття завдань щодо усунення факторів, які стримують підприємницьку діяльність;
аналіз виконання програми розвитку малого підприємництва в м.Куп'янську на 2005-2006 роки та участь у розробці Програми на 2007-2008 роки;
-затвердження плану роботи Комісії на 2007 рік.
Комунальна інфраструктура
Реформування системи житлово-комунального господарства шляхом оптимізації його структури та запровадження інноваційних 
Посилення ролі громадськості в системі управління наданням житлово-комунальних послугРозроблено рекомендації щодо створення організації співвласників багатоквартирних будинків.
Зареєстровано два ОСББ :
смт.Ківшарівка ж.б. № 70.
ж.б. № 4 м-н Ювїлений, м. Куп'янськ.
Управлінням ЖКГ постійно надається консультаційно-методична допомога щодо створення та реєстрації ОСББ надається.
Щоквартально проводяться Громадські слухання з питань житлово-комунального господарства із залученням представників правління житлово-будівельних кооперативів, представників депутатських груп та представників громади.
Інформаційне забезпечення функціонування ЖКГ з метою залучення інвестицій та покращення якості житлово-комунальних послуг 


Розпорядженням міського голови був сформований комітет з впровадження стратегічного плану економічного розвитку міста

Римський Михайло Івановичміський голова, голова Комітету(05742) 5-30-65
Шаповалов Олександр Дмитровичзаступник голови Комітету(05742) 5-10-64
Дяченко Віктор Трохимовичзаступник міського голови(05742) 5-50-30
Митрофанов Геннадій Васильовичприватний підприємець80667078966
Мороз Олена Василівнаначальник управління фінансів(05742) 5-30-55
Письмак Володимир Миколайовичначальник управління економіки(05742) 5-52-64
Свержина Олена Сергіївнаприватний підприємець(05742) 5-38-33
Семененко Єдуард Петровичголовний архітектор міста(05742) 5-30-32
Сизонов Валерій Ільїчначальник управління житлово-комунального господарства(05742) 5-64-49
Снегірьов Сергій Васильовичголова «гілки роботодавців, директор ПП «Буд центр»(05742)5-13-91
Соляник Сергій Вікторовичначальник відділу економічного розвитку та інвестицій(05742)5-17-96
Чубук Олександр Васильовичдиректор ВКП «Водозбут»(05742)5-19-34


З метою посилення ролі громадськості та прозорості при прийнятті важливих рішень міською радою готуються громадські слухання стосовно проекта рішення міської ради «Про порядок часткового відшкодування з місцевого бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів». Розглянувши пропозиції постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики та пропозиції постійної комісії з питань соціально економічного розвитку підприємництва, торгівлі та побуту передивитися Рішення ІІІ сесії Куп'янської міської ради V скликання від 02.06.06 року „Про утворення комісії з питань відшкодування з місцевого бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів", як такі, що втратили чинність. Планується заслухати доповідь начальника управління економіки Куп'янської міської ради Письмака Володимира Миколайовича щодо процедури конкурсного відбору інвестиційних проектів і механізму використання коштів, передбачених в місцевому бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за коротко - і середньостроковими кредитами, залученими в банківських установах міста суб'єктами малого та середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів, планується затвердити порядок часткового відшкодування з місцевих бюджетів відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого та середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів. Планується утворити міську Конкурсну комісію з питань відшкодування з місцевого бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів, Рішення стосовно всіх цих питань, після затвердження на сесії міської ради опублікувати в міській газеті „ Вісник Куп'янщини".

Щодо опалення заступник міського голови Любота Валерій Михайлович зазначив, що воно підключено майже на 100%. Стосовно субвенцій на реконструкцію середньої школи №1 та Куп’янського краєзнавчого музею повідомив, що вона використовується зараз у повному обсязі. Також зазначив , що у нашому місті з’явився інвестор Козир Ю., яка фінансує ремонт орендованого приміщення міського стадіону, після чого міністерством фізкультури і спорту буде виділено кошти на обладнання спортивного комплексу.

Головний спеціаліст інформаційно-аналітичного відділу
Куп’янського міськвиконкому
Ірина Маслій
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa