Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Інформація відділу з питань надзвичайних ситуацій щодо зсувів станом на 30.11.2006 року
04-12-2006

З 3 квітня 2006 року в місті активізувалися зсувні процеси на раніше встановлених та нових ділянках: вулиці 1 Западна, Енгельса, Українська, Д.Лучицького, Колгоспна, Сонячна, Мічуріна, провулки Д.Лучицького, Колгоспний, Енгельса. Всього в місті на сьогоднішній день налічується 12 зсувонебезпечних ділянок. В зону зсувних процесів потрапило :
 • 100 приватних домоволодінь,
 • обидві нитки водогону від Голубівського водозабору, які забезпечують водою місто,
 • високовольтна лінія електропередач, яка забезпечує електроенергією місто, водозабір, газорозподільну станцію,
 • три автомобільні дороги,
 • лінії електропередач, газопроводи низького тиску, лінії зв’язку, водопровідно-каналізаційні мережі на ділянках зсувів.

  Весь комплекс робіт по локалізації та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації проводить міська комісія з питань ТЕБ та НС. Створено робочу групу по координації дій з виконання запобіжних та ліквідаційних заходів у зонах активізації зсувних процесів 16.04 2006 року на позачерговому засіданні комісії з питань ТЭБ та НС (Протокол № 125) ситуацію класифіковано як надзвичайну природного характеру місцевого рівня. 19.04 2006 року на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС рівень ситуації признано регіональним.

  Розпорядженням міського голови призначено комісію по обстеженню стану будівель та споруд, які потрапили в зони зсувів. Організовано цілодобове спостереження за станом зсувних процесів, з метою своєчасного прийняття негайних заходів по недопущенню аварій на системах життєзабезпечення. Евакокомісія та сили цивільного захисту приведено в готовність (аварійно-рятувальні загони підприємств – 210 чоловік, особовий склад районного управління МНС – 30 чоловік). Визначено 8 евакопунктів для прийому постраждалих. Виділено 10 автобусів та 6 вантажних автомобілів для надання допомоги при евакуації.

  Для ліквідації наслідків НС задіяні аварійно-технічні групи Куп’янського РЕМ, Куп’янської філії ВАТ «Харківгаз», ВУВКГ. Ведеться постійне спостереження черговою зміною Куп’янського РУ МНС, виконавчого комітету та управлінь міської ради.

  Розпорядженням міського голови від18.04.2006 року № 144 для ліквідації наслідків НС з місцевого резервного фонду виділено 10 тис. грн.

  Розпорядженням голови Харківської облдержадміністрації від 28.04.2006 року №236 з обласного резервного фонду для ліквідації наслідків НС виділено 330 тис. грн..

  Проведено роботу з оцінки збитків, які понесло місто внаслідок надзвичайної ситуації. Загальна суму їх склала 6 млн. 529,483 тис. грн..

  Фахівцями УкрНІІНТІЗ, в місті проведено геолого-вишукувальні роботи в зонах активізації зсувів та паспортизацію активних зсувів з оцінкою зон ризиків для проживання людей.

  Фахівцями Харківобленерго проведено переніс високовольтної лінії електропередач, яка потрапила до зони зсуву в безпечне місце. Фінансування проводилося за рахунок внутрішніх інвестиційних програм і склало більше 600 тис. грн. Нова лінія на сьогоднішній день знаходиться в роботі без обмежень.

  Станом на 23.11.2006 року фінансування протизсувних заходів з резервних фондів різних бюджетів склало :

  1. З місцевого бюджету виділено та освоєно 10 тис. грн. для проведення робіт БТІ по визначенню обсягу збитків, заподіяних місту активізацією зсувних процесів, для визначення рівня класифікації надзвичайної ситуації.

  2. З обласного бюджету виділено 330 тис. грн., з яких освоєно 284,533 тис. грн.:
 • 30 тис. грн. використано для проведення геолого-вишукувальних робіт в зонах активізації зсувів та паспортизацію активних зсувів з оцінкою зон ризиків для проживання людей.
 • 5 тис. грн. передбачено для оплати транспортних послуг при терміновому відселенні мешканців з аварійних будинків.
 • 295 тис. грн. передбачено:
 • для проведення ремонтних робіт квартирах виділених для відселення – 162 тис. грн.
 • для проведення ремонтних робіт в кімнатах 5 поверху гуртожитку по вул. Леніна 60 виділених для відселення – 133 тис. грн.

  3. З державного бюджету згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 року № 428-р «Про виділення коштів для проведення невідкладних робіт з ліквідації наслідків зсувних процесів у м. Куп’янську» виділено 3693,5 тис. грн. Розроблено розподіл витрат на для проведення невідкладних робіт з ліквідації наслідків зсувних процесів у м. Куп’янську, який затверджено головою Харківської обласної державної адміністрації (додається). Проведено узгодження з відповідними міністерствами. На сьогодні кошти освоєні по напрямам:
  № п/пНапрям використанняВиділені коштиОсвоєні коштиЗалишилося освоїтиПримітка
  1.1Ремонт кімнат гуртожитку595,4171,4424
  2.2Відновлення водопровідних мереж1022388,7 633,3
  3.3Винос підземних газопроводів на стойки 131,939,692,3
  4.4Будівництво автодороги по вул. Висока та пров. Ранковий 744,5256,6487,9
  5.5Капітальний ремонт дороги по вул. Зої Космодем’янської та вул. Лесі Українки1199,71125,774
  6.6Всього3693,519821711,5


  Ведеться плановий ремонт квартир та гуртожитку. Відселено мешканців 13 аварійних будинків, які знаходяться в зонах зсувів в 15 квартир
  Потребують негайного відселення ще мешканці 2 будинків, які знаходяться в аварійному стані, для них закінчується ремонт квартир. Відселення проводиться зразу після закінчення ремонтів. Всім мешканцям, які потрапили в зони зсувів запропоновано тимчасово відселитися до гуртожитків, бажаючих не має.

  Ведеться постійне спостереження за всіма зсувними ділянками районним управлянням МНС, виконавчим комітетом міської ради, аварійними службами комунальних підприємств. Проводяться заходи по недопущенню аварій на водо-, газо-, електромережах.

  Згідно проекту протизсувних робіт виконаних центром «Інжзахист» (м. Ялта) та інститутом «УкрНДІІНТВ» в місті Куп’янськ у 2002 році генеральним підрядчиком ВАТ «Південцпецбуд» виконано роботи на Північному схилі зсуву по вул. Леніна. Загальна вартість цих робіт склала 1,07 млн. грн. Закладено в грунт 550 м колекторних і дренажних труб діаметром 220-500 мм, змонтовано 29 колодязів, проведено рекультивацію 5118 куб. м грунту. Внаслідок виконаних робіт зупинено ґрунтові води і виведено їх у річку Оскіл.

  У 2003 році створено мережу по відводу поверхневих вод. Вона включила 260м монолітного та 420 м збірного бетонного лотку. Загальні витрати на роботи склали 252,5 тис.грн.

  Продовжується зсувні процеси на Південному схилі по вул. Тітова. Проектно-кошторисна документація на цю ділянку розроблена. Загальна вартість витрат на проведення протизсувних робіт станом на 2002 рік складала 1458 тис. грн.

  На 2006 року з відповідних фондів обласного бюджету для проведення робіт по спорудженню протизсувних споруд на південному схилі зсуву м. Куп’янська було заплановано виділення 1 150 тис. грн. Але кошти для проведення цих робіт не надійшли.

  Виходячи з викладеного виконавчий комітет Куп’янської міської ради звернувся до обласної ради з проханням при формуванні обласного бюджету на 2007 рік, передбачити виділення коштів на завершення протизсувних робіт на південному схилі зсуву по вул. Тітова в сумі 1458 тис. грн. з урахуванням коефіцієнту інфляції в першому кварталі 2007 року.

  Для завершення виконання першочергових заходів по ліквідації наслідків зсувів на ділянках, які виникли в 2006 році в місті Куп’янську необхідно :
 • Виконання першочергових протизсувних заходів на ділянках активізації зсувів – 4497,169 тис. грн.
 • Відновлення інженерних мереж та будівництво автомобільної дороги від вул. Мічуріна до с. Голубівка – 1366,6 тис. грн.
 • Проведення науково вишукувальних робіт по визначенню перспектив подальшого розвитку зсувів на території міста з метою внесення змін до генерального плану розвитку міста – 600 тис. грн.
 • Добудова житлового будинку № 50 (127 квартир) в смт. Ківшарівка для відселення мешканців, чиї домоволодіння потрапили до зон зсувів – 24 953,94 тис. грн.
 • Всього – 31 417,71 тис. грн.

  Начальник відділу з питань
  НС міськвиконкому
  В.Г.Синиця
 • [версія для друку]
  [обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
  Українські міста в Інтернеті
  Інститут трансформації суспільства
  Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
  OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

  Курсы валют
  Курсы валют
  Курсы валют

   

  cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  На головну На верх
   
   
  TyTa