Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
І бюджетні, і позабюджетні кошти - під контроль
15-12-2006

Статтею 53 Конституції України передбачено, що держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

Проте ми не тільки як ревізори, але і як мешканці району, діти й онуки яких відвідують дитячі дошкільні установи, навчаються в школах і інших навчальних закладах, розуміємо, що існують певні проблеми щодо матеріального забезпечення потреб установ освіти за рахунок батьківських коштів. У зв'язку із цим ревізіями та перевірками приділяється значна увага стану забезпечення шкіл та дитячих навчальних закладів бюджетними коштами та залученню до «виховного процесу» додаткових позабюджетних коштів.

Актуальність зазначеного питання обумовлена, в першу чергу, наріканнями з боку батьків, що викликає значну кількість звернень із заявами до контролюючих органів громадян - батьків учнів та вихованців закладів освіти про недосконалість існуючого в установах порядку збору благодійних внесків, непрозорість використання цих коштів. Такий стан речей, на нашу думку, зумовлений відсутністю належного обліку по оприбуткуванню та використанню коштів.

При цьому мають місце випадки, коли у керівників окремих установ закладів освіти складається хибна думка, що кошти чи майно, що отримані бюджетною установою поза бюджетним фінансуванням, можна використовувати на власний розсуд, адже відповідний бюджет нібито не несе додаткових витрат. Але власні надходження бюджетних установ також є бюджетними коштами, порядок використання яких регламентований нормами чинного законодавства.

Всі власні надходження підлягають включенню до спеціальних фондів кошторисів установ. Відповідно до Бюджетного кодексу України, платежі за рахунок спеціального фонду здійснюються в межах коштів, що надійшли до цього фонду на відповідну мету. Витрати спеціального фонду бюджету, згідно із законодавством, повинні проводитись на заходи, не забезпечені або частково забезпечені бюджетним фінансуванням, виключно в межах і за рахунок відповідних надходжень до спеціального фонду.

Слід відзначити, що в установах і закладах освіти міста існує порядок збору коштів від батьків, коли ним займаються батьківські «трійки» або керівники класів чи груп. При цьому зібрані кошти до каси та на розрахункові рахунки установ не-надходять.

Звітування про використання коштів проводиться на зборах батьків кожного класу та групи, а також на загальних зборах батьків. Розподіл і використання отриманих (зібраних) коштів здійснюється з урахуванням пропозиції адміністрації закладів на поточні потреби установ, а саме: на придбання господарських та будівельних матеріалів, миючих засобів, на проведення поточного ремонту приміщень, обладнання тощо.
При цьому слід звернути увагу і на той факт, що у даному випадку функції щодо збору благодійних внесків та їх обґрунтованого використання покладаються на батьків - членів батьківських «трійок». Адміністрація школи лише надає пропозиції щодо можливих напрямів їх використання.

Але на практиці саме ці питання є проблемними і викликають нарікання з боку батьків учнів та вихованців.

В такому разі виникає питання: - чи в повному обсязі отримання грошових коштів і товарно-матеріальних цінностей та їхнє використання завжди документально оформляються належним чином? Безумовно, якщо держава чи місцева влада не в змозі виділяти більше коштів учбовим закладам, то отримані від батьків кошти повинні спрямовуватись на поліпшення умов, в яких навчаються і перебувають їхні діти. А ситуація, що склалася, унеможливлює здійснення контролю за повнотою оприбуткування коштів та обґрунтованістю їх використання.

Тому звертаємося до всіх батьків учнів та вихованців установ освіти з проханням: допоможіть самі собі! Щоб уникнути нарікань та підозр, документуйте оприбуткування всіх благодійних внесків та їх використання! Пам'ятайте, що контролюючі органи проводять лише документальні перевірки.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення правового захисту громадян та запровадження механізмів реалізації конституційних прав громадян на підприємницьку діяльність, особисту недоторканість, безпеку, повагу до гідності особи, правову допомогу, захист» від 12.01.05 № 2322-ІУ та враховуючи актуальність даного питання контрольно-ревізійний відділ в Куп’янському районі повідомляє, що на даний час фахівцями відділу проводиться ревізія фінансово-господарської діяльності міського відділу освіти Куп'янської міської ради. З питаннями можна звернутися за "телефоном довіри" № 5-16-37 та кожного понеділка з 9.00 до 11.00 — до керівника відділу.
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa