Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Підприємництво м.Куп’янська
25-10-2007

Малий та середній бізнес відіграє дуже важливу роль у соціально – економічному розвитку міста Куп’янська.Створення сприятливих умов, необхідних для стабільного та ефективного розвитку підприємницької сфери, є пріоритетним завданням для Куп’янської міської ради. У листопаді 2006 року прийнята Місцева Програма сприяння розвитку малого підприємництва на 2007-2008 роки, яка погоджена з Головним управлінням економіки Харківської обласної державної адміністрації і затверджена на сесії міської ради.Основна мета Програми – це спільні дії місцевих органів виконавчої влади, суб’єктів малого підприємництва, установ ринкової інфраструктури, спрямовані на створення сприятливих умов, необхідних для стабільної та ефективної роботи підприємств малого бізнесу.

 

У цьому році на реалізацію Програми з розвитку малого підприємництва в бюджеті міста виділено коштів у розмірі 421,3 тис. грн. За 9 місяців поточного року на розвиток та підтримку малого підприємництва виділено – 214,3 тис. грн.           

 

Кількість суб’єктів господарської діяльності (фізичні особи) за останні 2 роки збільшилася на 11,4 % і на 01.10.2007 року становить 3228 чол.На 01.10.2007 року, у місті діє 167 малих підприємств. Середньорічна чисельність працюючих на малих підприємствах міста складає 2144 чол. Протягом останніх років посилилися позитивні зміни в структурі малих підприємств за видами економічної діяльності в оптовій та роздрібній торгівлі, зростає їх частка в промисловості, будівництві, в сфері операцій з нерухомістю.В місті відпрацьована і діє чітка система реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності. При міськвиконкомі створено самостійний відділ реєстраційно-дозвільних процедур, який діє на принципі єдиного офісу, що дало змогу за останніх три роки проводити реєстрацію та отримувати дозвільні документи з мінімально тратою часу та коштів.Діє прозора система передачі в оренду комунального майна та земельних ділянок на конкурсній основі. Але разом з тим слід зазначити, що підприємницькі структури не повністю забезпечені приміщеннями. Практично в місті майже вичерпані резерви площ, що належать до комунальної власності, для надання їх в оренду. В той же час на промислових підприємствах є багато виробничих площ та устаткування , які не задіяні у виробництві.Земельні ділянки виділялись підприємницьким структурам для розташування кіосків, павільйонів, для організації АЗС, автостоянок, магазинів, майнових комплексів, для обслуговування виробничих приміщень та баз.Створенню нових робочих місць сприяють  ринки, які являють собою своєрідні інкубатори малого бізнесу.Протягом року проводилась підтримка підприємств, фізичних осіб у вигляді надання пільг по сплати податків до міського бюджету (плата за землю, плата за оренду комунального майна, ринковий збір, єдиний податок).З 1999 року та на теперішній час проглядає тенденція щодо зменшення кількості підприємців, що припинили свою діяльність, це свідчить про позитивні зміни в сфері малого бізнесу за рахунок створення умов, які сприяють його розвитку.З суб’єктами малого бізнесу місцевими органами влади встановлені партнерські контакти, проводяться сумісні заходи, «круглі столи», громадські слухання, зустрічі з питань подальшого розвитку підприємництва. У рамках Регуляторної реформи та за участю членів координаційної ради з підтримки малого підприємництва проведено 8 засідань, 6 «круглих столів», громадських слухань, де були розглянуті проекти нормативно-правових та регуляторних актів з наступним затвердженням на засіданнях сесії міської ради та виконавчого комітету. Всього за 9 місяців 2007 року прийнято 16 регуляторних актів, спрямованих на поліпшення бізнес-середовища в місті.

 

Підготовка кадрів малого підприємництва здійснюється через бізнес-центр та міськрайцентр зайнятості населення. В міськрайцентрі зайнятості населення проходять навчання та отримують підготовку за фахом «Організатор малого бізнесу», в бізнес-центрі проводяться семінари «Менеджер малого бізнесу».За 9 місяців 2007 року з метою орієнтації безробітних на підприємницьку діяльність та само зайнятість, було проведено 22 бізнес – семінарів за темою „Власна справа”, у яких взяли участь 145 чол., зареєстрованих у службі зайнятості, 58 безробітних отримали підготовку за фахом „Організатор малого бізнесу”, 58 чол. працевлаштовані шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. На ці потреби із фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття було виділено 288,683 тис. грн..

За звітний період надійшло звернень суб’єктів господарювання до Дозвільного центру всього: 66, надано документів дозвільного характеру – 192, кількість відмов – 5, кількість наданих консультацій – 66.            

 

З метою покращення стану інформованості підприємців міста з актуальних питань організації, умов ведення та підтримки їх бізнесу передбачено ряд заходів щодо підвищення рівня інформованості суб’єктів господарської діяльності. Але уже сьогодні підприємці та зацікавлені особи можуть отримати детальну інформацію щодо розгляду та прийняття НПА, стану підприємництва в місті на офіційному сайті міста, через місцеву газету «Вісник Куп’янщини», телебачення.

 

З метою підтримки малого бізнесу ДПІ проведено: 28 семінарів, 36 – „гарячі лінії”, 38- тематичних зустрічів, 8 – прес-конференцій, 527 – виступів через ЗМІ., надано консультацій – 1732.   Надходження до бюджету міста від діяльності малого підприємництва за 9 місяців 2007 року становить

 4,3 млн. грн., а за аналогічний період 2006 року – 3,8 млн. грн., що на 13,1 % більше.

 

На сьогодні у місті встановилася позитивна динаміка розвитку галузі торгівлі та ресторанного господарства. Відкриваються нові магазини, підприємства ресторанного господарства, оновлюється діюча мережа відповідно до рівня сучасних підприємств. Стає кращим торгівельне обслуговування населення, набуває розвиток мережа спеціалізованої торгівлі з продажу одягу, взуття, білизни, спортивних і дитячих товарів та складно побутової техніки.

 

З метою підтримки малого підприємництва, ефективного використання його можливостей в розвитку економіки міста, згідно ст.7 Закону України “Про державну підтримку малого підприємництва”, Указу Президента України від 15 липня 2000 року за № 906 „Про заходи щодо забезпечення підтримки та подальшого розвитку підприємницької діяльності”, відповідно до Програми розвитку малого підприємництва на 2007-2008 роки 30 квітня 2007 року проведено міський конкурс кулінарного мистецтва „Шлях до серця”, на якому було визначено кращі підприємства ресторанного господарства та кращих фахівців галузі міста.З метою покращення торгівельного обслуговування населення на період весняно – літнього

сезону відкрито додатково дрібно – роздрібну торгівельну мережу біля магазинів, кафе в людних

місцях та місцях масового відпочинку. Забезпечується робота виїзної торгівлі в місцях загальноміських святкових заходів.

 

З метою недопущення необґрунтованого зростання цін на окремі продовольчі товари проводиться моніторинг цін та відповідна робота у підприємствах торгівлі та на ринках міста.

Здійснюється постійний контроль за дотриманням вимог діючого законодавства про захист прав споживачів, систематично проводиться робота по розгляду пропозицій, заяв, скарг громадян; надаються консультації з питань споживацького законодавства, проводяться перевірки господарюючих суб’єктів, згідно плану роботи та графіків комплексних перевірок з іншими державними контролюючими органами міста.     За 9 місяців 2007 р. сектором захисту прав споживачів з питань дотримання законодавства про захист прав споживачів були перевірені 31 суб’єкт підприємницької діяльності.

             

У взаємодії з працівниками податкової інспекції, міськрайвідділом міліції, райСЕС відповідно до плану перевірок здійснено 11  комплексних перевірок .

 

За 9 місяців 2007 року відділом розглянуто 79 письмових звернень та 117 усних, перевірено фактів, викладених у заявах споживачів – 26. Усі звернення розглянуті у визначений законодавством термін. В середньому 92 % заяв вирішуються на користь споживачів. Усім споживачам надаються консультації з питань захисту прав споживачів.

В.М.Письмак

Начальник управління  економіки
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa