погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

Новини спорту
16-01-2008

4-5 січня 2008 року на паркеті ФОК смт. Ківшарівка пройшла Новорічна першість міста з баскетболу серед самодіяльних колективів фізичної культури. Ім. за збірною смт. К.- Вузловий . ІІм. за командою м-р. Ювілейний, ІІІм. Посіла збірна м. Куп’янська , ІVм. вибороли спортсмени смт. Ківшарівки. Кращим гравцем першості оргкомітет змагань визнав Чепеля Євгена.

10-11 січня відбувся баскетбольний турнір «Кубок ХДВУФК» . В якому участь брали 6 команд, які в свою чергу були розбиті на 2 підгрупи. У першій змагались спортсмени з Лозової , Ізюма та Люботина, вихованці ДЮСШ «Металург» змагались разом з баскетболістами з Краснограду та Харкова. У двох перших турах куп*янчани переконливо перемогли своїх опонентів. Та пробились до фіналу де зустрілись зі спортсменами з Лозової. Але фортуна цього разу була на боці суперників у напруженій боротьбі Металургівці поступились і в підсумку стали срібними призерами змагань

На минулому тижні в м. Харкові пройшов 4-й міжнародний турнір з боксу присвячений МСМК, Об салютному Чемпіону СРСР Олександру Лукстіну. 187 юних спортсменів з України та Росії виборювали звання найсильніших. На цих змаганнях вдало виступили вихованці відділення боксу ДЮСШ «Металург», тренер Станіслав Михайлюк.

Розводов Володимир ваговакатегорія до(54 кг.) та Чеченєв Пилип в.к. до(46 кг.) стали володарями золотих нагород.

12 січня в ЗОШ №1 управлінням з питань фізичної культури та спорту міської ради був проведений Різдвяний кубок з волейболу серед найсильніших команд міста. До участі були запрошені ІІІ команди, які по підсумках минулорічних змагань посідали призові сходинки. Володарем Різдвяного кубку стала команда «Нірвана», кращим гравцем був визнаний Гарнічев Микола , ІІм. Посіла команда «Здоров*я» з смт. Ківшарівка кращий з команди Радченко Юрій. ІІІм. За командою Куп*янського відділення магістральних газопроводів , кращий гравець Гербін Володимир.

З 11 по 13 січня в м. Харкові відбулися змагання з футболу ІІІ-ІY етапу «Турніру 1 000 команд» серед хлопців та дівчат 1995-1197 років народження. Від міста Куп’янська у цих змаганнях брали участь дівчата ЗОШ №! Та хлопці ЗОШ №11.

У перший день змагань команда дівчат зустрічалася з однолітками з Первомайського району. В основний час гра завершилася внічию, а в серії 11-х ударів наші дівчата поступилися.

А ось хлопці і в цьому році дійшли до фіналу і стали переможцями турніру. Вони гідно виконали своє завдання, хоча шлях до перемоги був нелегким. І на цьому шляху до фіналу вони здолали всіх своїх суперників: команду з Вовчанського району – 5:2, Шевченківського району – 11:0, Дзержинського району м. Харкова – 6:1, Печеніжського району – 8:1, Ордженікідзівського району м. Харкова – 6:1.

І ось – фінал. У цій вирішальній грі куп’янчани зустрічалися з командою Чугуївського району. Гра видалася цікавою, видовищною. За десять хвилин до кінця матчу Антоненко Тимофій забиває гол, який і стає вирішальним у цьому поєдинку. Перемога!

Третій рік поспіль юні футболісти нашого міста стають переможцями турніру «1 000 команд». Але це ще не все – кращим бомбардиром турніру став куп’янчанин Лебідь Ярослав, який забив 18 м’ячів, кращим нападником став теж наш земляк – Нецвітай Артур. А ось імена інших гравців, які внесли свій вклад у перемогу: Коваленко Олександр, Руденко Антон, Пилюгін Владислав, Коновалов Руслан, Головінов Олег, Маханьов Юрій, Кулішов Владислав, Чередник Максим.

Команду до перемоги вели вчителі фізкультури одинадцятої школи Сергієчко Ірина та Малько Ольга, а допомагали їм у цьому тренери ФК «Мрія» Паляничка Олександр і Хомутков Дмитро.

По закінченні фінальної гри відбулося нагородження переможців. Нагородження проводили голова Харківської обласної державної адміністрації Арсен Аваков, народний депутат України, голова фонду «Авек» Олександр Фельдман, голова обласної федерації футболу Володимир Бабаєв. Переможцям турніру було вручено кубок турніру, перехідний кубок федерації футболу України, грамоти і цінні подарунки. Але найголовнішою нагородою для куп’янських футболістів стане поїздка під час літніх канікул до Італії або Іспанії.

Привітаємо наших юних футболістів, тренерів, їхніх батьків із цією заслуженою перемогою.

13 січня в м. Харкові відбулися фінальні змагання з міні-футболу на Кубок Харківської міської ради. Змагання ці розпочалися ще у кінці листопада минулого року. Участь в них брали футболісти різних вікових груп, в кожній із яких було понад 20 команд.

Від міста Куп’янська в турнірі брали участь футболісти 3-х вікових груп ФК «Мрія». Гравці 1996 року народження (тренер Уьяновський Олександр) дійшли до фіналу, де зустрічалися з командою «Арсенал» м. Харкова. У напруженій боротьбі куп’янчани поступилися і посіли ІІ місце.

Футболісти 1995 року народження (тренер Паляничка Олександр) вели боротьбу за третє місце. Зустрічалися вони з командою ДЮСШ №1 м. Харкова. Основний час переможця не виявив – 5:5, а в серії післяматчевих ударів «Мрія» поступилася і посіла ІY місце.

І футболісти 1997 року народження (тренер Календа Максим) виступили успішно. Вони вибороли почесне Y місце. Поздоровляємо футболістів «Мрії», тренерів з успішним початком сезону у 2008 році!