Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Звіт про виконання Програми сприяння розвитку малого підприємництва за 2007 рік
29-01-2008

Місцева Програма сприяння розвитку малого підприємництва на 2007-2008 роки, погоджена з Головним управлінням економіки Харківської обласної державної адміністрації і затверджена на сесії міської ради.Основна мета Програми – це спільні дії місцевих органів виконавчої влади, суб’єктів малого підприємництва, установ ринкової інфраструктури, спрямовані на створення сприятливих умов, необхідних для стабільної та ефективної роботи підприємств малого бізнесу.У 2007 році на реалізацію Програми з розвитку малого підприємництва в бюджеті міста передбачено коштів у розмірі 421,3 тис. грн. За 2007 року на розвиток та підтримку малого підприємництва виділено – 259,2 тис. грн. В тому числі на розвиток ринків – 80,0 тис. грн., транспорту – 17,2 тис. грн., на утримання Дозвільного центру – 131,0 тис. грн., на організацію виконання Програми розвитку малого підприємництва (придбання оргтехніки, благоустрій таксомоторних стоянок) - 29 тис. грн., проведення ярмарково - виставочних заходів – 2 тис. грн..Кількість суб’єктів господарської діяльності (фізичні особи) за останні 2 роки збільшилася на 15,4 % і на 01.10.2007 року становить 3277 чол. з 1999 року та на теперішній час проглядає тенденція до зменшення кількості підприємців, що припинили свою діяльність. Ця динаміка показує, що відбуваються позитивні зміни в сфері малого бізнесу за рахунок створення умов, які сприяють його розвитку.На 01.01.2008 року, у місті діє 169 малих підприємств. Середньорічна чисельність працюючих на малих підприємствах міста складає 2223 чол. Протягом останніх років посилилися позитивні зміни в структурі малих підприємств за видами економічної діяльності в оптовій та роздрібній торгівлі, зростає їх частка в промисловості, будівництві, в сфері операцій з нерухомістю.

 

В місті відпрацьована і діє чітка система реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності. При міськвиконкомі створено самостійний відділ реєстраційно-дозвільних процедур, який діє на принципі єдиного офісу, що дало змогу за останніх три роки проводити реєстрацію та отримувати дозвільні документи з мінімально тратою часу та коштів.Діє прозора система передачі в оренду комунального майна та земельних ділянок на конкурсній основі. Але разом з тим слід зазначити, що підприємницькі структури не повністю забезпечені приміщеннями. Практично в місті майже вичерпані резерви площ, що належать до комунальної власності, для надання їх в оренду. В той же час на промислових підприємствах є багато виробничих площ та устаткування , які не задіяні у виробництві.За 2007 рік надано в оренду приміщень комунальної власності для здійснення підприємницької діяльності – 43 (загальна площа -5787,26 м2); у власність – 34 (загальна площа – 12143,8 м2 на суму 1419,3 тис. грн.

 

Земельні ділянки виділялись підприємницьким структурам для розташування кіосків, павільйонів, для організації АЗС, автостоянок, магазинів, майнових комплексів, для обслуговування виробничих приміщень та баз.На сайті міста розміщено інформацію щодо інвестиційних пропозицій, вільних земельних ділянок, об’єктів незавершеного будівництва, яка постійно оновлюється.Також інформацію про вільні земельні ділянки несільськогосподарського призначення розміщено на сторінках сайту. Підприємці, потенційні інвестори можуть з їх допомогою оперативно знайти усю необхідну інформацію для прийняття рішення про започаткування власної справи в м. Куп’янську.

Постійно проводяться зустрічі з потенційними інвесторами, наради з питань розвитку інвестиційної діяльності, реалізації окремих стратегічних для регіону інвестиційних проектів.В місті напрацьовані інвестиційні проекти та пропозиції для розвитку пріоритетних для регіону галузей економіки:  розвитку  мережі транспортних  коридорів,  промислових знов, створення сучасних високотехнологічних виробництв, збереження та розвитку історико-архітектурної спадщини тощо.

З суб’єктами малого бізнесу місцевими органами влади встановлені партнерські контакти, проводяться сумісні заходи, «круглі столи», громадські слухання, зустрічі з питань подальшого розвитку підприємництва. У рамках Регуляторної реформи та за участю членів координаційної ради з підтримки малого підприємництва проведено 9 засідань, 8 «круглих столів», громадських слухань, де були розглянуті проекти нормативно-правових та регуляторних актів з наступним затвердженням на засіданнях сесії міської ради та виконавчого комітету. Всього за 2007 року прийнято 17 регуляторних актів, спрямованих на поліпшення бізнес-середовища в місті.Підготовка кадрів малого підприємництва здійснюється через бізнес-центр та міськрайцентр зайнятості населення. В міськрайцентрі зайнятості населення проходять навчання та отримують підготовку за фахом «Організатор малого бізнесу», в бізнес-центрі проводяться семінари «Менеджер малого бізнесу».За 2007 року з метою орієнтації безробітних на підприємницьку діяльність та само зайнятість, було проведено 22 бізнес – семінарів за темою „Власна справа”, у яких взяли участь 179 чол., зареєстрованих у службі зайнятості, 84 безробітних отримали підготовку за фахом „Організатор малого бізнесу”, 84 чол. працевлаштовані шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. На ці потреби із фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття було виділено 462,415 тис. грн..За звітний період надійшло звернень суб’єктів господарювання до Дозвільного центру всього: 94, надано документів дозвільного характеру – 217, кількість відмов – 13, кількість наданих консультацій – 94.      З метою покращення стану інформованості підприємців міста з актуальних питань організації, умов ведення та підтримки їх бізнесу передбачено ряд заходів щодо підвищення рівня інформованості суб’єктів господарської діяльності. Але уже сьогодні підприємці та зацікавлені особи можуть отримати детальну інформацію щодо розгляду та прийняття НПА, стану підприємництва в місті на офіційному сайті міста, через місцеву газету «Вісник Куп’янщини», телебачення.З метою підтримки малого бізнесу ДПІ проведено: 37 семінарів, 46 – „гарячі лінії”, 44- тематичних зустрічів, 12 – прес-конференцій, 723 – виступів через ЗМІ (інформація на WEB – сайті – 51; преса – 232; радіо – 324; телебачення – 116), друкована продукція -14 видів (тираж - 2790), надано консультацій – 2083.   Надходження до бюджету міста від діяльності малого підприємництва за 2007 року становить  6,0  млн. грн., а за аналогічний період 2006 року – 5,3 млн. грн., що на 13,2 % більше.

   

Серед  основних  проблем,  що стримують розвиток  малого  підприємництва відзначається суперечливість і неповнота нормативно - правових актів,  що регулюють діяльність суб`єктів   підприємництва,  обмеження  власних  фінансових   ресурсів  у суб`єктів  господарювання  та  відсутність реальних   та  дієвих  механізмів  фінансово-кредитної підтримки, складність у вирішенні питань землекористування, надмірний податковий тиск і обтяжлива система звітності. 

            

Саме на розв`язання зазначених проблем і спрямована міська Програма розвитку малого підприємництва у місті Куп’янську на 2007-2008 роки.На сьогодні у місті встановилася позитивна динаміка розвитку галузі торгівлі та ресторанного господарства. Відкриваються нові магазини, підприємства ресторанного господарства, оновлюється діюча мережа відповідно до рівня сучасних підприємств. Стає кращим торгівельне обслуговування населення, набуває розвиток мережа спеціалізованої торгівлі з продажу одягу, взуття, білизни, спортивних і дитячих товарів та складно побутової техніки.З метою підтримки малого підприємництва, ефективного використання його можливостей в розвитку економіки міста, згідно ст.7 Закону України “Про державну підтримку малого підприємництва”, Указу Президента України від 15 липня 2000 року за № 906 „Про заходи щодо забезпечення підтримки та подальшого розвитку підприємницької діяльності”, відповідно до Програми розвитку малого підприємництва на 2007-2008 роки 30 квітня 2007 року проведено міський конкурс кулінарного мистецтва „Шлях до серця”, на якому було визначено кращі підприємства ресторанного господарства та кращих фахівців галузі міста.; в серпні місяці 2007 року було проведено виставковий ярмарок хлібобулочних виробів суб’єктами під назвою «Хлібний Спас», присвячений до Дня Незалежності України та Дня міста Куп’янська; з метою підтримки малого підприємництва, ефективного використання його можливостей в розвитку економіки міста 1 грудня 2007 року проведено конкурс перукарського мистецтва та дизайну манікюру «Світ краси».З метою покращення торгівельного обслуговування населення на період весняно – літнього сезону відкрито додатково дрібно – роздрібну торгівельну мережу біля магазинів, кафе в людних місцях та місцях масового відпочинку.  Забезпечується робота виїзної торгівлі в місцях загальноміських святкових заходів.В рамках проведення запланованих святкових заходів за 2007 рік за участю СГД проведено 3 торгівельних ярмарки, а саме:

- до Дня Незалежності України та Дня міста Куп’янська

- до Дня селища Куп’янськ - Вузловий

- до Дня селища Ківшарівка,

та один в рамках Великого Слобожанського ярмарку у місті Харкові. До кінця року буде проведено ще 2 торгівельних ярмарки до дня селища Куп’янськ – Вузловий та передноворічний святковий ярмарок.

З метою недопущення необґрунтованого зростання цін на окремі продовольчі товари проводиться моніторинг цін та відповідна робота у підприємствах торгівлі та на ринках міста.Здійснюється постійний контроль за дотриманням вимог діючого законодавства про захист прав споживачів, систематично проводиться робота по розгляду пропозицій, заяв, скарг громадян; надаються консультації з питань споживацького законодавства, проводяться перевірки господарюючих суб’єктів, згідно плану роботи та графіків комплексних перевірок з іншими державними контролюючими органами міста. В 2007 році розпорядженням міського голови №250 від 06.07.2007 року було створено міську Координаційну раду з питань захисту прав споживачів. Згідно плану роботи, Координаційна рада проводила засідання на яких розглядалися питання законності та обґрунтування цін на соціальні продукти харчування, воду, медикаменти тощо. За 2007 р. сектором захисту прав споживачів з питань дотримання законодавства про захист прав споживачів були перевірені 53 суб’єкта підприємницької діяльності.    У взаємодії з працівниками податкової інспекції, міськрайвідділом міліції, райСЕС відповідно до плану перевірок здійснено 12  комплексних перевірок.По результатам перевірок споживачів було поінформовано через засоби ЗМІ.

За  2007 року відділом розглянуто 131 письмових звернень та 219 усних, перевірено фактів, викладених у заявах споживачів – 47. Усі звернення розглянуті у визначений законодавством термін. В середньому 90 % заяв вирішуються на користь споживачів. Усім споживачам надаються консультації з питань захисту прав споживачів.Заступник начальника

управління економіки

Т.Єльджарова
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa