Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Рішення міської ради "Про міський бюджет на 2008 рік"
29-01-2008

Відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України та статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада своїм рішенням  №623-V від 11 січня  2008 року ВИРІШИЛА:

 

1. Установити загальний обсяг доходів міського бюджету на 2008 рік у сумі 102438,026 тис. грн.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 98628,241 тис. грн., спеціальною   фонду   бюджету 3809,785тис. грн., у тому числі бюджет розвитку 780,0 тис. грн. (додаток 1).

 

2. Затвердити загальний обсяг видатків міського бюджету на 2008 рік у сумі 102438,026тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 98628,241тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету у сумі 3809,785тис. грн. за функціональною (додаток 2) та відомчою (додаток  3) структурою бюджету.

 

3. Установити розмір оборотної касової готівки міського бюджету у сумі 150,0 тис. грн .

 

4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів на 2008 рік (згідно із додатком 4 до цього рішення):

- дотацію вирівнювання, що одержується з державного бюджету у сумі 24129,5 тис. грн.;

- субвенцій з державного бюджету України:

- на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям та інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам у сумі 16956,3 тис. грн.;

- на надання пільг та субсидій населенню – у сумі 12625,0 тис. грн.;

- на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»- у сумі 275,041 тис. грн.;

- на фінансування Програм - переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2007 р. - у сумі 182,6 тис. грн. на реалізацію проекту «Стратегія розвитку системи теплопостачання та гарячого водозабезпечення м. Куп’янськ»;

-  на утримання міських лікарень з Шевченківського бюджету– у сумі 10,0 тис. грн.;

- районному бюджету Куп’янського району на утримання місцевої пожежної охорони – у сумі 50,0 тис.грн.;

- районному бюджету Куп’янського району на видатки, пов'язані з утриманням пункту невідкладної медичної допомоги вдома Сеньківської дільничної лікарні – у сумі 167,628 тис. грн.

 

5. Установити обсяг резервного фонду  міського бюджету на 2008 рік- у сумі 30,0 тис. грн.

 

6. Затвердити перелік об'єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку (додаток 5).

 

7. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2008 рік за їх економічною структурою:

 

оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);

нарахування на заробітну плату (код 1120);

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 1132);

забезпечення продуктами харчування (код 1133);

оплата комунальних послуг та енергоносіїв (1160);

трансферти населенню (код 1340);

трансферти місцевим бюджетам (код 1320).

 

8. Дозволити управлінню фінансів міської ради отримувати короткотермінові позички та середньострокові безвідсоткові позички в Головному управлінні Державного казначейства у Харківській області та банківських установах на покриття тимчасових касових розривів та надати право підписання відповідних договорів його керівнику.

 

9. Надати право управлінню фінансів Куп'янської міської ради здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільний коштів міського бюджету, на дооворів, на депозитних рахунках в державних та комерційних бакнках для отримання додаткових доходів до міського бюджету.

 

10. Головним розпорядникам міського бюджету забезпечити в повному обсязі потребу в асигнуваннях на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання та водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах головним розпорядникам коштів міського бюджету на 2008 рік (додаток 6).

Розпорядникам коштів забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником обгрунтованих лімітів споживання енергоносіїв щонайменш як на 10 відсотків.

 

 11. Розпорядники коштів міського бюджету мають право брати бюджетні зобов’язання та здійснювати відповідні видатки за загальним фондом тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік в органах Державного казначейства України.

 Зобов’язання, взяті розпорядниками коштів міського бюджету без наявності відповідних бюджетних асигнувань, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є бюджетним правопорушенням.

Будь-які видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядниками коштів міського бюджету у разі, коли відсутня прострочена заборгованість із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії.

 

12. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.

 

13. Установити, що допущення нецільового використання бюджетних коштів у поточному чи минулому роках має наслідком:

для розпорядників бюджетних коштів - зменшення асигнувань цим розпорядникам на суму коштів, що витрачені не за цільовим призначенням; для одержувачів бюджетних коштів - повернення коштів у сумі, що витрачена не за цільовим призначенням, у дохід обласного бюджету.

 

14. Установити, що підприємства спільної власності територіальної громади міста, або у статутних фондах яких є частка спільної власності територіальної громади міста та їх об’єднання сплачують до загального фонду міського бюджету частину прибутку (доходу) відповідно до порядків і нормативів, які встановлені рішенням VIII сесії V скликання Куп’янської міської ради від 27.10.2006 р. №166-V «Про затвердження Положення про порядок і нормативи відрахування до бюджету міста Куп’янська частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які належать до комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується до міського бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2008 році.

Підприємства спільної власності територіальної громади міста, або у статутних фондах яких є частка спільної власності територіальної громади міста  та їх об’єднання подають розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів Державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 

15. Надати право постійній комісії з питань планування бюджету, фінансів та цінової політики міської ради в процесі виконання міського бюджету, у виняткових випадках, за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів міського бюджету здійснювати перерозподіл видатків за економічною та функціональною класифікацією в межах загального фонду міського бюджету з послідуючим затвердженням рішенням міської ради. Зобов’язати управління фінансів міської ради надавати довідки – повідомлення органам Державного казначейства про внесені зміни до розпису міського бюджету.

 

15. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та цінової політики міської ради (голова Степанченко О.П.).

 

 

Міський голова                                                                   М. Римський

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa