Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Робоча група на варті надходжень до міського бюджету
04-12-2009

Плата за землю є одним із основних податків, що впливають на формування дохідної частини міського бюджету. Саме цей податок повинен забезпечити фінансування об’єктів благоустрою міста та житлово-комунальної сфери. Однак далеко не всі підприємці розуміють важливість дотримання дисципліни в процесі користування земельними ділянками та здійснення оплати за неї. 

20.11.2009 року відбулося чергове засідання робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель в м. Куп’янську. Члени комісії звикли називати її скорочено: «Міська робоча група». З метою привернення уваги до питань, які розглядаються на засідання міської робочої групи та вирішення яких є вкрай важливими для усього міста було вирішено висвітлювати в засобах масової інформації роботу міської робочої групи. Очолює міську робочу групу заступник міського голови Дяченко В.Т. До її складу входять секретар міської ради, спеціалісти виконавчого комітету, Управління містобудування, архітектури та земельних відносин Куп’янської міської ради, Бюро технічної інвентаризації, представники відділу Держкозему України в м. Куп’янську, Державної інспекції по контролю за використанням землі, податкових та правоохоронних органів. Такий склад дозволяє оперативно встановлювати час придбання об’єкту нерухомості, початок користування земельною ділянкою без правовстановлюючих документів, причини не оформлення земельної документації та причини її тривалого виготовлення. Членами міської робочої групи є сім юристів - спеціалістів, тому міській робочій групі легко виявляти істинні причини порушення суб’єктом господарювання земельного законодавства та знаходити важелі впливу на порушників закону. 

На засідання міської робочої групи минулого тижня було запрошено чотири суб’єкта господарювання. Підприємство Харківська облспоживспілка «Куп’янськ-Вузловський ринок», Товариство Торговий Дім «Агросоюз», підприємці Посохов С.А. та Малік М.М. Всі вони знаходяться на різних стадіях проходження процедури оформлення земельних ділянок, однак усі без виключення не сплачують до міського бюджету коштів у вигляді орендної плати за землю. Так, міською робочою групою було з’ясовано, Підприємство Харківська облспоживспілка «Куп’янськ-Вузловський ринок» та підприємець Посохов С.А. вже розпочали оформлення технічної документації, що підтверджують їх право на оренду земельної ділянки. Їм було роз’яснено етапи та строки усієї процедури виготовлення технічної документації, попереджено про відповідальність, а процес оформлення земельних ділянок цими суб’єктами взято робочою групою на контроль. За час роботи міської робочої групи вже 28 підприємців, оформлення земельної документації яких було взято міською робочою групою на контроль, отримали правовстановлюючі документи та справно сплачують орендну плату за землю. А от, на превеликий жаль, такі суб’єкти як Товариство Торговий Дім «Агросоюз» до сьогодні навіть не розпочало процедуру оформлення земельної ділянки і користується нею, не сплачуючи ні копійки до міського бюджету. Хоча в процесі з’ясування причин такої недбалості було встановлено, що керівництво товариства не отримало належну консультацію з приводу процедури оформлення земельної документації. 

Представником товариства було повідомлено робочій групі про те, що він начебто замовив виготовлення технічної документації в землевпорядній організації і товариство не розуміє причин затримки. Така помилка в процедурі оформлення земельної документації є найбільш розповсюдженою. Суб’єкт господарювання не звернувся до Куп’янської міської ради, яка є розпорядником земель у місті Куп’янську, а пішов одразу замовляти документацію у іншого суб’єкта господарювання (землевпорядної документації). Договору на замовлення робіт у нього нема, рішення сесії міської ради про дозвіл на замовлення такої документації теж відсутнє. Саме тому строки виготовлення земельної документації є неконтрольованими, а виготовлення землевпорядною організацією технічної документації на землю суб’єкта господарювання взагалі незаконне. В таких випадках складається вражання, що така ситуація цілком задовольняє як підприємця, який не сплачує за землю до міського бюджету, так землевпорядну організацію, яка взяла кошти за роботу, однак не несе за неї ніякої відповідальності. До таких суб’єктів вживаються заходи на початку дисциплінарного та цивільного впливу, а в разі не виправлення ситуації суб’єктом господарювання, матеріали про порушення законодавства вже розглядають правоохоронні органи. Товариство Торговий Дім «Агросоюз» взяло на себе зобов’язання укласти з Куп’янською міською радою угоду про добровільне відшкодування збитків за фактичне використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів на землю. 

Є і такі суб’єкти господарювання, які зовсім ігнорують запрошення на засідання міської робочої групи. Таким виявився підприємець Малік М.М., який вже тричі не з’явився на засідання міської робочої групи. До таких підприємців застосовуються більш впливовіші заходи. Подання від міської робочої групи до міського голови про відміну рішення міської ради, яка дала дозвіл на замовлення технічної документації на землю, а також позовна до суду з вимогою сплатити спричинені міському бюджету збитки та звільнити земельну ділянку, яка використовується без правовстановлюючих документів на землю. 

Черговий раз на засідання міської робочої групи не з’явилася підприємець Шапка Н.П., яка тривалий час користується земельними ділянками в м. Куп’янську по вул. Дзержинського, 53 та вул. Чапаєва, 2, і до сьогодні не вносить орендної плати за землю. Слід зазначити, що у відношенні до цього підприємця склалася вкрай негативна ситуація. Крім цього, Господарським судом з підприємця Шапка В.В., який раніше користувався земельною ділянкою за адресою: м. Куп’янськ, вул. Чапаєва,2, стягується заборгованість з орендної плати. Однак, зазначений підприємець «де Юре» не має жодного об’єкту власності, рахунків в банку, ще й не прописаний в місті Куп’янську, тому стягнення з нього встановленої судом заборгованості стає неможливим. Однак, цей підприємець з легкістю переоформлює об’єкти нерухомості з одного родича на іншого і правоохоронні органи не мають на нього жодного впливу. 

Серед запрошених на минулі засідання міської робочої групи є і іноземці, що здійснюють підприємницьку діяльність на території України і отримавши у власність нерухомість на території міста, не оформлюють земельну документацію і не сплачують плату за землю до міського бюджету. Таким виявився Чинар Бахадир, громадянин Туречини, який використовує земельну ділянку в смт. Куп’янск-Вузловий, вул. Кірова, 2. Юридичному відділу міськвиконкому міською робочою групою доручено розглянути питання щодо притягнення іноземця за порушення законів України. 

Управлінню містобудування, архітектури та земельних відносин зроблено доручення попередньо з’ясувати причини не оформлення земельних ділянок у центрі мста ФГ «Клепки», підприємцем Верченко Т.Р. та громадянкою Дяченко Л.І. За результатами попередньої перевірки зазначених осіб буде запрошено на засідання міської робочої групи. 

Проаналізувавши трирічну діяльність міської робочої групи, можна сказати, що причини не оформлення земельних ділянок або їх тривалого оформлення – різні. Найголовнішою причиною є порушення землевпорядними організаціями строків виготовлення технічної документації на землю. Але в багатьох випадках суб’єкти господарювання не знають норм земельного законодавства, тому потрапляють в неприємні ситуації. Завдання робочої групи є також роз’яснення цих норм і направлення підприємця в законне русло в процесі оформлення документів на землю. Міська робоча група пропонує всіх суб’єктам господарювання м. Куп’янська, які користуються земельними ділянками на даний час безпідставно, у разі виникнення будь-яких питань щодо оформлення земельних ділянок звертатися за роз’ясненнями, консультаціями та допомогою до міської робочої групи, засідання якої відбуваються щоп’ятниці (крім першої п’ятниці місяця) о 9.00 годині в кабінеті № 35 міськвиконкому Куп’янської міської ради. Довідки за тел..: 5-17-96; 5-30-78. 


За підсумками міської робочої групи
Ірина Маслій та Марія Пашолка

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa