Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Бюджет міста Куп’янськ у полі зору аудиторів
21-12-2009

Міський бюджет – це фінансова основа діяльності міських органів влади та самоврядування, від ефективного виконання яких залежить добробут громадян та якість послуг, гарантованих державою. 

Відповідно до плану роботи Контрольно – ревізійного управління в Харківській області впродовж вересня – листопада проводився державний фінансовий аудит виконання бюджету міста Куп’янськ за 2006-2008 роки та І півріччя 2009 року. 

Ціллю аудиторського дослідження було визначення та пошук додаткових резервів наповнення бюджету для гарантованого і повноцінного забезпечення громади соціальними благами. 

Результати дослідження показали, що за останні роки в цілому надходження міського бюджету (з урахуванням міжбюджетних трансфертів) склали 334,0 млн. грн. або 98,5 % від запланованого обсягу.
Одночасно, впродовж досліджуваного періоду загальний обсяг фактичних видатків бюджету м. Куп’янськ (337,8 млн. грн.) становив лише 93,1% від уточненого плану. 

Понад 30,4% у складі видаткової частини загального фонду міського бюджету становлять витрати на галузь “освіта” – 92586,9 тис. грн., близько 25,3% - на галузь „соціальний захист та соціальне забезпечення” в обсязі 79568,3 тис. грн. та 24,8% на галузь „охорона здоров’я” (76393,6 тис. гривень).
На теперішній час в місті існують потенційні напрямки резервів наповнення міського бюджету, які до тепер задіяні не в повному обсязі в бюджетному процесі. 

Найбільш вагомим джерелом є доходи від операцій з земельними ресурсами, а саме: застосування середнього в місті розміру орендної плати за 1кв. м, при здачі в оренду земель комерційного призначення ; своєчасне оформлення договорів оренди. 

Так, при застосуванні Куп’янською міською радою при здачі в оренду земель несільськогосподарського призначення ставки хоча б на рівні 10%, дозволило б за 2006-2008 роки та І півріччя 2009 року отримати додаткові надходження до міського бюджету в обсязі 13,9 млн. гривень.
Разом з тим, при умові наближення орендної плати за комунальне майно до рівня ринкової вартості оренди додаткові надходження міського бюджету збільшилися б за досліджуваний період щонайменше на 5,9 млн. гривень. 

Крім того, ще одним ймовірним резервом можна вважати залучення коштів забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Куп’янськ. Так, перегляд міською радою вартості торгових патентів для суб’єктів підприємницької діяльності лише на здійснення діяльності з надання побутових послуг та торговельної діяльності за три роки з урахуванням індексу інфляції дозволило б збільшити надходження до бюджету на 127,6 тис. гривень. 

Таким чином, зважаючи на те, що на сьогоднішній день органи місцевого самоврядування не мають у своєму розпорядженні достатнього обсягу фінансових ресурсів для реалізації власних та делегованих повноважень, доцільним є впровадження заходів щодо залучення додаткових резервів, виявлених під час проведення державного фінансового аудиту.


Аудиторська група КРУ в Харківській області

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa