Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Куп'янськ: Управління фінансів інформує
14-06-2010

Відділом доходів ведеться щоденна обробка казначейських звітів про виконання міського бюджету за доходами, повноту та правильність зарахування платежів до міського бюджету. 

Узгодження висновків з Куп’янською ОДПІ щодо повернення платникам зайво сплаченого податку з доходів за результатами декларування доходів, отриманих громадянами у 2009 році, перекиду помилково або надлишково сплачених платежів у поточному році. 

Згідно плану контрольно – економічної роботи на ІІ квартал проведено перевірку в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносинз питання правильності нарахування плати за розміщення зовнішньої реклами. 

Згідно плану контрольно – економічної роботи на ІІ квартал проведено перевірку організації харчування дітей на літньому оздоровчому майданчику НВК № 2.
Виконання запитів управління архітектури та земельних відносин щодо складання розрахунків по нарахуванню збитків за тимчасове користування земельними ділянками без правовстановлюючих документів на них. 

Підготовка зведення планових показників місцевого бюджету у програмному забезпеченні ІАС „Місцеві бюджети" (шаблон Міністерства фінансів України) та на паперових носіях з пояснювальною запискою для звіту ГФУ. 

Виконання завдання ГФУ щодо аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот у 2008-2009 роках та поточному періоді 2010 року.
Забезпечення налагодженої роботи щодо отримання та обробки електронної пошти від Головного фінансового управління Харківської облдержадміністрації, Управління Державного казначейства, Куп’янської ОДПІ. Забезпечення технічного обслуговування комп’ютерної та офісної техніки. 

Бюджетний відділ: 

На виконання контрольного завдання ГФУ щодо організації виконання Указу Президента України «Про деякі питання організації розрахунково - касового обслуговування місцевих бюджетів» триває щоденний контроль за станом виконання у 2010 році платіжних доручень розпорядників коштів міського бюджету органами ДКУ 

Проводиться робота з бюджетними установами міста з питань правильності складання ними кошторисів видатків відповідно до контрольних показників видаткової частини затвердженого бюджету на 2010 рік. Згідно плану контрольно – економічної роботи на ІІ квартал проведено перевірку в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносинз питання правильності нарахування плати за розміщення зовнішньої реклами. 

Проведено роботу щодо отримання та використання коштів казначейської позики на погашення заборгованості міського бюджети по розрахункам по заробітній платі, енергоносіям станом на 
01.06.2010р. 

Виконання роботи щодо надання до ГФУ в установлений для м.Куп’янська термін матеріалів по формуванню та затвердженню міського бюджету на 2010 рі.к
Проведення аналізу кредиторської та дебіторської заборгованісті бюджетних установ міста, що утворилася станом на 01.06..2010р., визначення причин її виникнення.
Організація роботи з бюджетними установами міста щодо своєчасної реєстрації ними в УДК зобов’язань на виконання поточних та захищених статей витрат установи.
Відповідно до змін, проведених ГФУ щодо обсягів фінансування за рахунок державних субвенцій у поточному році, складання казначейських довідок по внесенню змін до тимчасового розпису міського бюджету у 1 півріччі 2010р. 

Відділ контрольно - економічної роботи: 

Збір та обробка оперативної інформації від ринків про суми коштів зібраного ринкового збору за минулий тиждень та повноту його перерахування до міського бюджету.
За планом роботи управління фінансів на ІІ квартал 2010р. здійснена перевірка організації харчування дітей на літньому оздоровчому майданчику НВК № 8, НВК № 4, гімназії № 3.
Перевірені штатні розписи управління економіки, управління праці та соціального захисту населення Куп’янської міської ради. 


О.В.Мороз
Начальник управління фінансів

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa