Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Куп'янськ: Про встановлення місцевих податків і зборів
06-01-2011

Проект рішення підготовлений відповідно до ст.10. р.І, п.12.3. ст.12. р. І, ст.12 р. І, р. XII, п.5. р. XIX Податкового кодексу України, та з метою встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів, які вводяться на території м. Куп’янська з 01 січня 2011 року. 

Згідно з нормами Податкового кодексу України до місцевих податків і зборів належать:
• податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (вводиться в дію з 01.01.12);
• єдиний податок;
• збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності;
• збір за місця для паркування транспортних засобів; 

Місцеві ради повинні, згідно своїх повноважень приймати рішення щодо ставок і механізму справляння місцевих податків і зборів. Встановлення місцевих податків та зборів місцевими радами здійснюється у порядку, визначеному Податковим кодексом. 

При прийнятті рішення про встановлення місцевих податків та зборів обов’язково визначаються об’єкт оподаткування, платник податків і зборів, розмір ставки, податковий період та інші обов’язкові елементи, визначенні статтею 7 ПКУ з дотриманням критеріїв, встановлених розділом XII кодексу для відповідного місцевого податку чи збору. 

У разі якщо сільська, селищна або міська рада не прийняла рішення про встановлення відповідних місцевих податків та зборів, що є обов’язковими згідно з нормами ПКУ, такі податки та збори справляються виходячи з норм відповідного кодексу із застосуванням мінімальної ставки місцевих податків та зборів. 

Згідно п.12.3.7 ст.12. р.1 ПКУ міським радам не дозволяється встановлювати індивідуальні пільгові ставки місцевих податків та зборів для окремих юридичних осіб та фізичних осіб; підприємців і фізичних осіб або звільняти їх від сплати таких податків та зборів. 

Ставки єдиного податку, до внесення змін до ПКУ, залишаються на рівні розмірів встановлених рішенням VII сесії міськради У скликання від 19.09..06.№81-V «Про встановлення ставок єдиного податку». 

2.Пропозиції щодо розміру ставок місцевих податків і зборів включені в проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів», а саме: «Положення про порядок сплати збору за місця для паркування транспортних засобів до бюджету м. Куп’янська» та «Положення про порядок сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності до бюджету м. Куп’янська» (7 аркушів) і оприлюднені для обговорення на сайті Куп’янської міської ради в розділі «Регуляторна політика» 23.12.2010 року. 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту опублікування проекту регуляторного акту. Зі змістом проекту можна ознайомитись в управлінні економіки Куп’янської міської ради (вул.. Леніна 3, каб. 41; 23; 47) або на сайті. 

Зауваження та пропозиції щодо проекту Положень про ставки і порядок справляння місцевих податків і зборів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань надаються до управління економіки Куп’янської міської ради (тел. 5 11 23, 5 65 26).Заступник начальника управління Т. Єльджарова

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa