Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Принцип податківців - спільно дбати про завтрашній день держави
13-01-2011

Спільно дбати про завтрашній день держави – принцип взаємодії податківців та платників податків Куп`янської ОДПІ. 

Від початку 2010 року інспекцією забезпечено до Зведеного бюджету України 159,4 млн.грн. платежів. Темп росту в порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 117,7%. 

Так, до Загального фонду Державного бюджету надійшло за січень-грудень 2010 року 33,8 млн. грн., з темпом росту 128,9 % в розрізі надходжень : податку на прибуток підприємств надійшло – 10,7 млн. грн.; податку на додану вартість – 14,8 млн. грн.

В той час, як до Місцевого бюджету забезпечено – 123,7 млн. грн., платежів. У тому числі: податку з доходів фізичних осіб – 98,4 млн. грн.; плати за землю – 13,5 млн. грн.; єдиного податку – 3,2 млн. грн.
За сплатою податків стоять не сухі «цифри», а прагнення поліпшити добробут держави. Якраз в цьому й полягає суть європейської моделі розвитку. Пріоритетним для податківців питанням є розвиток справедливих та прозорих відносин з тими, хто наповнює скарбницю держави. І хоча ще Україна на шляху інтеграції до Європейських стандартів, та складний період – вже позаду, бо є головне – перебудова громадської свідомості, налаштовування суспільства до реформ та прогресу. 

Ще донедавна податкова політика в нашій державі носила практично фіскальний характер, а сьогодні ми є учасниками значимої події, що має історичне значення – створення Податкового кодексу в державі. 

Цей законодавчий документ - початок довгоочікуваного реформування національної економічної системи, метою якого є оптимізація роботи податкової служби, посилення ланки обслуговування платників податків тощо. 

З перших чисел січня розпочалася кампанія декларування доходів громадян. Процес декларування платниками податків доходів поєднує інтереси держави та населення і саме тому він має бути прозорим і чесним. Забезпечити справляння законодавчо встановлених податків за умови сприяння громадянам у добровільному дотриманні ними податкового законодавства, посилити ефективність діяльності податківців - найбільше прагнення керівництва податкової інспекції району. 

Декларування громадянами свого майнового стану та доходів визначено статтею 179 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755 (далі - Кодекс), який набрав чинності з 1 січня 2011 року.
Платники податку на доходи фізичних осіб відповідно до статті 49 Кодексу подають до 1 травня року, що настає за звітним, до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік. 

Фізична особа зобов'язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.
Громадяни можуть звернутися за допомогою щодо заповнення декларації за адресою: вул. Харківська, 99, 1 поверх, кім. 33, тел. 7-86-76. 

Режим роботи: понеділок – четвер з 9-00 год. до 18-00 год., п’ятниця 9-00 год. до 16-45 год.
За консультацією можна звернутися за цією ж адресою в кім. 32, тел. 7-87-03.


Під контролем

Незаперечною аксіомою є твердження, що заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Тож приховування громадянами своїх реальних доходів, виплата працедавцем заробітної плати «в конверті» негативно позначається на наповненні бюджету і призводить до збільшення податкових пільг, що, у свою чергу, спричинюють зайві бюджетні витрати.
Тому легалізація заробітної плати – загальна проблема всіх державних органів, яку слід вирішувати спільними зусиллями. 

Фахівцями Куп’янської ОДПІ питання упередження порушень при виплаті заробітної праці при проведені документальних перевірок знаходиться під постійним контролем. Так, протягом 2010 року проведено 79 перевірок юридичних осіб, порушення встановлено у 45 суб’єктів господарювання.
За результатами перевірок донараховано до бюджету 45,0 тис. грн. податків, штрафних санкцій та пені, до бюджету надійшли всі донараховані суми. Притягнуто до адміністративної відповідальності 45 підприємств та організацій. Основні порушення: це виплати за рахунок суб’єктів господарювання матеріальних та соціальних благ без утримання податку з доходів фізичних осіб. 

Проводиться робота по виявленню порушень податкового законодавства при використанні праці найманих працівників. Працівниками податкової інспекції здійснюються обстеження місць провадження господарської діяльності як самостійно, так і у складі робочих груп, разом з представниками інших державних органів. За результатами проведеної роботи в 2010 році виявлено 53 порушень. За результатами перевірок до бюджету додатково надійшло 45,7 тис. грн.

Скорочуємо податковий борг

Одним із завдань, які стоять перед податковою службою, є виконання функцій, спрямованих на погашення податкового боргу платників податків. Так, станом на 1 січня 2011 року надійшло в рахунок податкового боргу до Зведеного бюджету 2381,9 тис. грн., до Державного бюджету - 2038,0 тис.грн., від вилучення готівки надійшло 399,4 тс.грн., надходження від реалізації майна в рахунок погашення податкового боргу становлять 943,9 тис.грн. 

Найбільшими боржниками по Куп’янській ОДПІ на сьогоднішній день залишаються: ВАТ “КЛЗ, КВУВКГ, ПП „Агрохімія”, ЖКП-2, ТОВ ТД „Куп’янський м'ясокомбінат”, ТОВ „Інтерпульс”, ТОВ „КМП”, ПП „Райс Орландо”, ФГ Фінька Ю.Ф., ТОВ ТП „Авток”. 


Куп'янська ОДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa