Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Податкові новини
16-02-2011


Напружена робота триває

Початок року самий нелегкий час для виконання планових завдань. Проте працівники Куп’янської ОДПІ продовжують прикладати всі зусилля по виконанню прогнозних показників. Підтвердженням цього є те, що податківцями Куп’янської ОДПІ протягом січня 2011 року до бюджетів усіх рівнів зібрано 9 832,5 тис. грн.
До Загального фонду Державного бюджету за січень 2011 рік мобілізовано 2 060,8 тис. грн. Основними бюджетоформуючими платежами держбюджету є:
-податок на додану вартість збір в сумі 1 184,5 тис.грн.
-податок на прибуток 280,9 тис.грн.
Доходи Місцевого бюджету за січень 2011 року склали 7746,6 тис. грн. Бюджетоформуючими платежами місцевого бюджету є:
-податок на доходи фізичних осіб в сумі 6117,0 тис.грн.
-плата за землю в сумі 951,8 тис.грн.
Робота щодо забезпечення планових показників, надходження коштів до бюджетів усіх рівнів та виявлення резервів Куп’янською ОДПІ проводиться постійно.

Відновлення соціальної справедливості

Виплата заробітної плати в ”конвертах” – одна з найважливіших проблем у нашій державі. Доходи, одержані працівником у такий спосіб не враховуються при обчислені пенсій, громадяни втрачають право на оплачувану відпустку, лікарняні, тощо. До того ж до бюджету не надходять податки і збори з такої заробітної плати, а це негативно впливає на рівень фінансування лікарень, шкіл, закладів культури, забезпечення незахищених верств населення.
Податковим кодексом України передбачено проведення фактичних перевірок, в т.ч. з питань дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками. Тобто, податківці зможуть без попередження перевіряти оформлення працівників, легальність виплати заробітної плати, і докладатимуть усіх зусиль для відновлення соціальної справедливості. Працівникам, в свою чергу, слід дотримуватись чіткої громадянської позиції і наполягати на виплаті заробітної плати з дотриманням вимог законодавства.

Від бізнес – ідеї до власної справи!

У приміщенні Куп’янського міського центру зайнятості нещодавно відбувся черговий семінар на тему: «Від бізнес – ідеї до власної справи. Основні норми Податкового кодексу».
Перш за все, податківці проінформували присутніх про новації у зв`язку з прийняттям Податкового кодексі України, детально проаналізували зміни, що відбулися з початком нового року.
Під час спілкування учасники семінару отримали вичерпні відповіді на запитання щодо порядку реєстрації приватним підприємцем, систем оподаткування приватних підприємців, нарахування і сплати податків та платежів. Окрім того, податківці закликали громадян задекларувати свої доходи. Декларацію про майновий стан та доходи за 2010 рік фізичні особи мають подати до 1 травня до податкової інспекції за місцем проживання.
Проведення семінарів, тематичних зустрічей дозволяють донести до платників точку зору податкової служби на актуальні проблеми оподаткування та з’ясувати проблемні питання, які платники податків самостійно не можуть вирішити.
Зростає кількість платників ПДВ, які подають звітність в електронному вигляді

У січні поточного року кількість платників ПДВ Куп’янської ОДПІ, що подали податкову звітність в електронному вигляді (засобами E-mail –37, на дискеті – 92, всього – 129), складає 100 % від загальної кількості платників ПДВ, що звітувались. Порівняно з груднем місяцем кількість платників ПДВ, що подали податкову звітність засобами E-mail, збільшилась на 4 платники.
Для поліпшення впровадження подання податкової звітності в електронному вигляді проведено комплекс заходів з доопрацювання програмного забезпечення з приймання реєстрів отриманих та виданих податкових накладних великих обсягів.
Щоб стимулювати платників податків надсилати звітність в електронному вигляді Куп’янська ОДПІ надає програмний продукт для підготовки податкової звітності у електронному форматі, який можна також отримати на сайті ДПС України (http://sta.gov.ua)


Скорочуємо податковий борг

Одним із завдань, які стоять перед податковою службою, є виконання функцій, спрямованих на погашення податкового боргу платників податків. Так, станом на 1 лютого 2011 року надійшло в рахунок податкового боргу до Зведеного бюджету 98,3 тис. грн., до Державного бюджету – 98,3 тис.грн., надходження від реалізації майна в рахунок погашення податкового боргу становлять 41,7 тис.грн.
Найбільшими боржниками по Куп’янській ОДПІ на сьогоднішній день залишаються: ВАТ “КЛЗ, КВУВКГ, ПП „Агрохімія”, ЖКП-2, ТОВ ТД „Куп’янський м'ясокомбінат”, ТОВ „Інтерпульс”, ТОВ „КМП”, ПП „Райс Орландо”, ФГ Фінька Ю.Ф., ТОВ ТП „Авток”.Начальник інспекції О.І.Кухтіна

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa