Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Податкова інформує
19-04-2011

Державна податкова служба орієнтує свою роботу на плідну співпрацю з платниками

Сьогодні державна податкова служба орієнтує свою роботу на плідну співпрацю з платниками, налагоджує з ними партнерські відносини, прагнучи підвищити рівень виконання ними податкових зобов’язань, досягти того, щоб податки сплачувалися з почуттям відповідальності, відповідно з діючим законодавством. Підтвердженням цього є те, що податківцями Куп’янської ОДПІ протягом березня 2011 року до бюджетів усіх рівнів зібрано 12 556,6 тис. грн., що на 1 205,8 тис. грн. (на 10,6%) більше ніж за 2010 рік. 

До Загального фонду Державного бюджету України за 1 квартал 2011 року мобілізовано 7 204,5 тис. грн., розрахункова база виконана на 103,8%.
Основними бюджетоформуючими платежами Державного бюджету є податок на додану вартість - 3 253,3 тис.грн., питома вага якого в сумі Державного бюджету складає 44,5%; податок на прибуток сплата 2297,2 тис.грн. питома вага 31,4%.
Доходи Місцевого бюджету за січень-березень 2011 року склали 27 588,9 тис. грн., що на 789,0 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року, темп росту складає 102,9%. 

Основними бюджетоформуючим платежем Місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб, сплата якого за січень-березень 2011 року складає 21 404,9 тис.грн., а питома вага в загальній сумі сплачених коштів 77,6%.
Робота щодо забезпечення планових показників, надходження коштів до бюджетів усіх рівнів та виявлення резервів Куп’янською ОДПІ проводиться постійно.

Податковий борг

Жити в борг, відчувати себе боржником – ситуації не з кращих в фінансово-економічному та емоційному станах не тільки для однієї людини чи якогось колективу, а й держави в цілому. А надто, коли йдеться про боргові податкові зобов’язання. Адже рано чи пізно, але доведеться виконати законодавчу вимогу – повернути заборговане перед державою. 

Станом на 1 квітня 2011 року надійшло в рахунок податкового боргу до Зведеного бюджету 558,0 тис. грн. до Державного бюджету 531,2 тис. грн. надходження від реалізації майна в рахунок погашення податкового боргу становлять 349,9 тис. грн,
На початок квітня 2011 року загальна кількість боржників складає 211 платників податків.
Найбільшими боржниками по Куп’янській ОДПІ на сьогоднішній день залишаються: ВАТ „КЛЗ”, КВУВКГ, ПП ”Агрохімія”, ЖКП-2, ТОВ ТД „Куп’янський мясокомбінат”, ТОВ „Інтерпульс”, ТОВ „КМП, ПП „Райс Орландо”, ФГ Фінька Ю.Ф., ТОВ ТП „Авток”

Консультаційні центри – допомога при декларуванні

З 1 січня поточного року триває Кампанія декларування 2011. Слід зазначити, що на сьогодні кількість бажаючих виконати громадянський обов’язок перед державою - задекларувати, отримані у 2010 р., доходи, – зростає. Чимало громадян знають про декларування та про умови, за яких необхідно подавати декларацію, що свідчить про ефективну роботу податківців. 

Нагадаємо, що в Податковому Кодексі України, поняття, «податковий кредит» змінилось на термін «податкову знижку». Підставою для включення платником податку до податкового кредиту сум коштів, сплачених за навчання, є наявність у нього відповідних документів: платіжне доручення на безготівкове перерахування коштів, квитанція банку чи відділення зв’язку, довідка працедавця, який за дорученням платника податку здійснював перерахування сум коштів із одержуваного на його навчання або навчання інших членів його сім’ї першого ступеня споріднення до навчальних закладів, а також копії договору з навчальним закладом. 

Задля охоплення ще більш значної кількості громадян, при Куп`янській ОДПІ створено консультаційний центр з питань щодо заповнення декларації з доходів фізичних осіб отриманих у 2010 році. За консультаціями можна звернутись за адресою: м. Куп`янськ, вул. Харківська, 99 (звернутися можна за телефонами 7-87-03 та 1507. 

Платник податку, що отримував у 2010 році з продажу рухомого майна доходи від фізичних осіб, нерезидентів, зобов’язаний включити суму таких доходів до складу загального річного оподаткованого доходу та подати до 1 травня 2011 року до податкового органу за місцем своєї податкової адреси (місцем постійного або переважного проживання) річну податкову декларацію про майновий стан і доходи. 

Так, згідно зі статтею 18 Закону України від 22.05.2003 р. №889-IV «Про податок з доходів фізичних осіб» річна декларація про майновий стан і доходи (податкова декларація) подається платником податку: у разі отримання ним протягом звітного року доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався; у разі отримання доходів від особи, яка не є податковим агентом; у разі отримання іноземних доходів; для отримання податкового кредиту.
Загальна сума коштів, сплачена платником податку на користь навчального закладу протягом звітного податкового року, яку платник або члени його сім’ї першого ступеня споріднення мають право включити до податкового кредиту, не повинна перевищувати суми місячного прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого на 1 січня звітного податкового року, помноженої на 1,4 та округленої до найближчих 10 грн. (у 2010р. - 1220 грн.), та помноженої на кількість місяців (повних або неповних) навчання протягом такого звітного податкового року. 

Приємно констатувати, що громадяни виявляють неабиякий інтерес щодо можливості отримання податкового кредиту, в першу чергу, стосується студентів, котрі самостійно сплачують за навчання, або батьки яких понесли витрати, пов’язані зі сплатою коштів за навчання на користь закладів освіти).
Шановні громадяни, Куп`янська ОДПІ нагадує, що декларацію з доходів фізичних осіб необхідно подати до 1 травня 2011 року до податкового органу за місцем своєї податкової адреси. Не зволікайте, виконайте свій громадський обо`язок – задекларуйте доходи, отриманІ про ягом 2010 року та скористайтесь правом на податкову знижку!

Зарплата у "конверті" – ілюзія блага для того, хто її отримує

Одним із пріоритетних завдань Куп’янської ОДПІ є проведення роботи по легалізації заробітної плати. Не секрет, що сьогодні існують суб’єкти господарювання – юридичні та фізичні особи, які виплачують заробітну плату найманим працівникам у “конвертах”.
Зокрема, фахівці упраління оподаткування фізичних осіб Куп’янської ОДПІ постійно відпрацьовують підприємців, у яких згідно з показниками податкової звітності заробітна плата нараховувалася у розмірі, меншому законодавчо встановленого рівня. Для виявлення фактів виплати заробітної плати у «конвертах» використовуються доперевірочний аналіз фінансово-господарської діяльності, обстеження місць здійснення господарської діяльності, безпосереднє спілкування з працівниками, вивчення первинних бухгалтерських документів, відпрацьовування інформації з зовнішніх джерел.
Йдеться, насамперед, про «телефони довіри», за допомогою яких податківці миттєво реагують на настрої у бізнес-середовищі.
Перемогти у цій боротьбі ми зможемо тільки спільними зусиллями податківця інспектора і небайдужого громадянина.

Звітує відділ податкової міліції Куп`янської ОДПІ

Завданням податкової міліціїв в операції «Бюджет» є виведення платників податків із стану високого ризику в стан «основний платник», забезпечення продовження їх фінансово-господарської діяльності в умовах прозорості, тобто, в тих умовах, у яких працює переважна більшість зареєстрованих платників податків. За рік дії операції «Бюджет» спільними зусиллями податкових інспекторів та співробітників податкової міліції встановлено місцезнаходження 6 платників податків високого ризику, анульовано свідоцтво платника ПДВ 10 суб'єктам господарювання.
Співробітники податкової міліції Куп’янської ОДПІ постійно вдосконалюють методи роботи. На доказ – лише кілька цифр, що характеризують практичну роботу податкової міліції. 

Протягом I кварталу 2011 року ВПМ Куп’янської ОДПІ мобілізовано 440,9 тис.грн. Складено 2 адмінматеріали на суму 43,19 тис.грн. Вилучено з незаконного обігу товарів на суму 541,29 тис.грн., ігрових автоматів на суму 250 тис.грн., в тому числі :підакцизних – 40 тис.грн. (авто), Виявлено 4 факти контрабанди, на суму 298,1 тис.грн. Скорочено податкового борг на 598,2 тис. грн.
В квітні місяці, спільно співробітниками сектору ООЗСПБ та фахівціми відділу погашення прострочених податкових зобов’язань, заплановано скорочення податкового боргу близько 6 млн. грн. 


Заступник начальника 
О.О.Стокоз

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa