Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Податкові новини
17-05-2011

Підсумки роботи Куп`янської ОДПІ за 4 місяці 2011 року

Куп’янська ОДПІ за 4 місяці 2011 року до Державного бюджету зібрала 8 млн 726 тис. грн.

Бюджетоутворюючими платежами загального фонду Державного бюджету по інспекції були: податок на прибуток та податок на додану вартість.

До Місцевого бюджету за 4 місяці 2011 року було зібрано 37 млн. 918 тис. грн., що на 2 млн. 168 тис. грн. більше збору за відповідний період 2010 року.

З метою розширення бази оподаткування в рамках операції «Бюджет» постійно проводиться робота з підприємствами, які мінімізують сплату до бюджету. З цією метою в ОДПІ постійно працює робоча група, яка забезпечує координацію роботи з відпрацювання проблемних питань виявлення і припинення противоправної діяльності окремих суб’єктів господарювання, які є основними вигодонабувачами та замовниками схем мінімізації податкових зобов’язань. Робота з цією категорію платників залишається пріоритетною, тож посилення контролю за якістю перевірок таких підприємств залишаються основним резервом додаткових податкових надходжень.

Підсумки роботи відділу податкової міліції Куп`янської ОДПІ

Протягом січня - квітня 2011 року ВПМ Куп’янської ОДПІ у Харківській області фактично мобілізовано 477,5 тис.грн..
Всього складено 4 адміністративних матеріали на суму 45 тис.грн., вилучено з незаконного обігу товарів на суму 548,7 тис.грн., виявлено 4 факти контрабанди на суму 300,4 тис.грн., розшукано всього 28 СГД.

Всього за 2011 рік ВПМ міліції Куп`янської ОДПІ ініційовано 11 документальних перевірок. За результатами проведення 3-х ініційованих в 2010 році перевірок донараховано та стягнуто 365,3 тис.грн..

Відмінено надання щомісячної податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб

Законом України від 07.04.11 №3221-VI відмінено надання щомісячної податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб.
Встановлено, що особи, які відповідно до Податкового кодексу України мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до органу ДПС за місцем свого розташування. Такий розрахунок (ф. №1-ДФ) подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду. Крім того, щомісячна декларація з ПДФО виключена з Податкового кодексу, тобто в майбутньому така звітність не подається.

Також, доповнено підрозділ 5 р. XX «Перехідні положення» ПКУ. Так, до 31.07.2011 р. встановлено нові ставки акцизного податку на деякі товари. З ставками Ви можете ознайомитись на веб-сайті ВРУ.

Зміни набрлали чинності 20.04.2011 року з дня офіційного опублікування Закону №3221-VI (газета «Голос України» від 20.04.2011 № 72)

Щодо ведення платниками податків первинного обліку

Відповідно до ст.121.1 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755 незабезпечення платником податків зберігання первинних документів облікових та інших регістрів, бухгалтерської та статистичної звітності, інших документів з питань обчислення і сплати податків та зборів протягом установлених строків (1095 днів) їх зберігання та/або ненадання платником податків контролюючим органам оригіналів документів чи їх копій при здійсненні податкового контролю у випадках, передбачених Кодексом, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень, при повторному порушенні протягом року, коли була застосована штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.

Податкова звітність в електронній формі


Куп`янська ОДПІ враховуючи норми пункту 49.4 ст. 49 розділу ІІ Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI щодо подання податкової звітності в електронній формі великими та середніми підприємствами повідомляє, що відповідно до зазначеної норми платники податків, що належать до великих та середніх підприємств подають податкові декларації до органу державної податкової служби в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Слід зазначити, що відповідно до п.7 ст.63 Господарського кодексу України підприємства залежно від кількості працюючих та обсягу валового доходу від реалізації продукції за рік можуть бути віднесені до малих підприємств, середніх або великих підприємств.
Малими (незалежно від форми власності) визнаються підприємства, в яких середньооблікова чисельність працюючих за звітний (фінансовий) рік не перевищує п'ятдесяти осіб, а обсяг валового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) за цей період не перевищує сімдесяти мільйонів гривень.

Великими визнаються підприємства, в яких середньооблікова чисельність працюючих за звітний (фінансовий) рік перевищує двісті п'ятдесят осіб, а обсяг валового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) за рік перевищує суму сто мільйонів гривень.

Усі інші підприємства визнаються середніми.

Операція “Бюджет” та мета її проведення

Операцію “Бюджет” запроваджено з квітня минулого року як один із заходів, спрямованих на детінізацію економіки, і, як наслідок – на розширення бази оподаткування.

Сьогодні правопорушення у податковій сфері, як правило, здійснюються не однією людиною, а цілою групою із застосуванням заплутаних схем ухилення від сплати податків. У такій групі одна сторона створює фіктивні фірми, інша – конвертує кошти у готівку, ще одна – організовує мінімізацію податків у банківській сфері тощо. Завдяки інформаційно-аналітичному забезпеченню державної податкової служби України податківці мають змогу відокремити такі угрупування на підставі податкової звітності і віднести їх до підприємств з високим ступенем ризику. Саме ця категорія платників податків і потрапляє у поле зору податківців в рамках операції “Бюджет”. Можна сказати, що метою операції “Бюджет” є повернення державі належний їй податків.

Покращуємо партнерські стосунки з платниками

Податковим кодексом України передбачено, що платники податків, які належать до великих та середніх підприємств, подають податкову звітність до органу державної податкової служби в електронній формі.

Якраз на це і спрямована роз’яснювальна робота куп`янських податківців. Відділом масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ОДПІ постійно проводяться заходи з платниками податків щодо переваг подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку. Це семінари, тематичні зустрічі, засідання „круглого столу”, сеанси телефонного зв`язку „гарячі лінії” тощо. Спілкування у такому форматі дає можливість виявити проблеми, які виникають у платників, та уникнути їх у майбутньому, одержати кваліфіковані роз’яснення фахівців податкової служби.

Черговий сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” відбувся із начальником відділу інформатизації процесів оподаткування Куп`янської ОДПІ Гетьманським Романом Олексійовичем.

Відповідаючи на запитання Роман Гетьманський зазначав, що подання звітності у електронному вигляді дає можливість не тільки завчасно виявити помилки, але й скоригувати їх. Особливу увагу податківець приділив питанню автоматичного відшкодування ПДВ: „Податковим кодексом України передбачено автоматичне відшкодування ПДВ, але тільки для тих платників, які одночасно відповідають критеріям, зазначеним у Податковому кодексі”. Під час сеансу були надані кваліфіковані відповіді про переваги подання звітності у електронному вигляді та порядок укладення договорів. Крім того, платникам податків була надана інформація щодо сертифікаційних центрів для надання звітності в електронному вигляді.


Заступник начальника Куп`янської ОДПІ
О.О.Стокоз

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa