Cайт міста Куп'янська
Про місто
Міська влада
Офіційна інформація
Регуляторна політика
Підприємства та бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Слобода Купянка была основана в 1655 году. Слободские полки селились на специально выделенном им месте, и их деятельность была направлена охранять малороссийский народ от крымско-ногайских набегов.

Согласно источников, "Материалы для истории колонизации и быта Харьковской и отчасти Купской и Воронежской губерний" - изд.Харьков, 1890г., изначально Купянка или Купчинка считалась слободою Харьковского полка, но в 1685 году, в составе Изюмского полка, он был назван городом и приписывался в состав этого полка. В 1780 году город Купянск вошёл в состав Воронежского наместничества и указом Екатерины II в 1781 году был принят.

B верхней части - герб Воронежа, в нижней части - "Сидящий в золотом поле байбак, коими зверьками окрестности сего города изобилуют". Золото символизирует богатство, справедливость.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache


Візитівка міста
Гiмн мiста
Історія
Відеопрезентації
Довідкова служба
Видатні люди

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Архів новин
Пошук у новинах
Форум
Робота
Міські оголошення
Фотогалерея
Каталог сайтів
E-Mail

 
Українські міста в Iнтернеті

погода Купянск прогноз погоды на 5 дней

Работа, отдых, образование и развлечения

 
Запитували? Відповідаємо!
18-01-2012

Справа в тому, що міст знаходиться зараз на балансі ПЧ-16, тобто 16-ї дистанції колії. Тобто й такі виробничі справи, як перекриття автомобільного руху (чи наступне відкриття)торкається працівників цього підприємства, як безпосередніх виконавців.

Та чи повинні виправдовуватися робітники дистанції, як ті солдати?  Мовляв, нам віддали наказ, ми виконали?

Тим більше, якщо зважити на те, що залізничне керівництво опікується багатьма важливими справами, серед яких і підготовка до перевезення пасажирів на Євро-12?

Так чи інакше, міському керівництву Куп’янська не було залишено вибору, наприкінці минулого року залізничники поставили їх перед фактом: міст перекрито як аварійний, об’їжджайте як хочете. Коли буде відремонтовано цей міст, чи вживатимуться якісь інші заходи, не сказали.

Депутати міської ради звернулися до обласної ради. Чим порадувала відповідь?

Читайте самі.

“Ваше звернення від 23.12. 2011 № 1426-16-08/1 щодо умов подальшої експлуатації пішохідного мосту через р. Куп’янка по вул. Комсомольська в м. Куп’янськ, який знаходиться поряд із залізничними коліями на 151 км ПК4 дільниці Вовчанськ – Куп’янськ і перебуває на балансі Куп’янськ-Південної дистанції колії, уважно розглянуте. Вказаний міст був побудований у 1947 році із підручних матеріалів, як тимчасова споруда, і призначався лише для проходу пішоходів та проїзду гужового транспорту. Під автомобільне навантаження міст не проектувався.

Внаслідок тривалого використання мосту для проїзду автотранспортних засобів, в тому числі і великовагових, технічний стан його конструкцій наблизився до критичного і з метою попередження надзвичайних ситуацій з тяжкими наслідками, рух автотранспорту по ньому з 28.09.2011 був припинений.

У теперішній час міст використовується для проходу пішоходів. Закриттю руху автотранспорту на мосту передувало тривале листування протягом 2009 – 2011 рр. та погодження цього питання з Куп’янською міською радою, УДАІ ГУМВС України в Харківській області, відділенням ДАІ по обслуговуванню Куп’янського району, однак ніяких заходів щодо організації об’їзду не було вжито.

Згідно з проведеним Куп’янською-Південною дистанцією колії моніторингом, об’їзд автотранспорту в обхід мосту на 151 км через вулиці Привокзальна, Ананьїна, Карла Маркса, провулок Шкільний займає 4-5 хвилин.

З тієї причини, що пішохідний міст через р. Куп’янка є невід’ємною складовою частиною вулично-дорожньої інфраструктури міста і розташований за межами смуги відчуження Південної залізниці на земельній ділянці, яка відноситься до земель Куп’янської міської ради, його перебудова під автомобільне навантаження повинна здійснюватись за кошти міського або обласного бюджету.”

Завершується відповідь проханням прискорити передачу мосту до сфери управління ХОДА з наступною передачею до комунальної власності територіальної громади міста Куп’янськ...

Як бачимо, невеличка річка Куп’янка має значні проблеми через цей міст. Чи то автомобільний, чи тільки пішохідний?

У мешканців вулиці Комсомольської, щоправда, дещо інша думка. Вони розповідають, що міст знаходиться зовсім не в стані на 1947-й рік. За цей час його суттєво ремонтували, пристосовуючи до автомобільного руху.

Люди це пам’ятають. А документи?.. Тут можна додати, так би мовити, “питання з залу”. По-перше, якщо міст на балансі залізниці, то у нього повинен бути паспорт чи інший документ, що засвідчує цей об’єкт. Далі – на утримання мосту повинні були робитися амортизаційні відчислення, на які виконувалися всі ремонти мосту, аж до капітального.

І нарешті, чому зараз всі клопоти про міст перекладено на міську владу? Міст має значення і для залізничників. Що ж до начебто швидкого об’їзду. Хто знає розташування вулиць у тому районі, відразу визначить: коли рухатиметься “швидка допомога” чи пожежний автомобіль, на обліку будуть секунди. А саме вони іншим часом вирішують – жити чи не жити людині, чи врятують її!

Додамо також, що міська влада не сидить, склавши руки. Окрім звертання до обласних депутатів, до міста запрошено фахівців дорожньої академії. Вони зробили попередній висновок – міст може функціонувати! Зараз йдеться про укладення договору з академією, щоб відповідно до законодавства зробити оцінку і визначити придатність мосту для пересування транспорту.

Але скільки для цих, здавалось, формальностей буде затрачено часу, а простоюватимуть автомобілі перед мостом на одній з головних транспортних артерій нашого міста!

 

-В Куп’янськ-Вузловому, селищі залізничників, діє гімназія № 3, в якій займаються наші діти, учні різного віку. Ми стурбовані тим, що додаткові заняття в гімназії відбуваються рано-вранці, до початку основних уроків. Діти не встигають виспатися, вони мають встати раніше, ніж їх ровесники в інших навчальних закладах Куп’янська, - повідомили до Куп’янської телерадіокомпанії та в газету “Вісник Куп’янщини” батьки учнів. –Витративши сили для ранкових, додаткових занять, уявіть, чи зможуть вони якісно оволодівати знаннями на основних уроках. А навчання у гімназії, як-не-як, відрізняється напруженістю. Чому допускаються ось такі додаткові заняття”?

(Прізвища батьків з відомих причин не вказуємо)

 

Наш кореспондент звернувся до директора гімназії № 3 Алли Дмитрівни Медведєвої. Ось що вона розповіла.

“Те, що на “гарячій лінії повідомляли, що у нас з 7-ї ранку проводяться додаткові заняття, було перевірено. Розклад уроків в гімназії не змінився. Уроки починаються о 8-30.

Буває так, що окремі вчителі можуть провести з 8-ї години ранку додаткові заняття, але це індивідуальні заняття для окремих дітей, які хворіли чи з якихось інших причин не відвідували заняття. Ось це може бути.

Поміркуйте, дитина хворіла, відстала від програми. Після уроків йому не дуже зручно допомагати. Тому учень може прийти, і вчитель надає йому допомогу. А додаткових занять у нас з ранку немає.

Ритм роботи гімназії передбачає додаткові заняття, але у нас вони проходять згідно з розкладом – це факультативи і курси, проведення яких планується після основних уроків.

Можливо, що у конкретному  випадку сталося якесь непорозуміння, що батьки учня неправильно зрозуміли те, що їхній дитині треба наздогнати програму”.

 

Кожен з нас турбується про власне здоров’я, і у випадках хвороби прагне якомога швидше вжити всіх належних заходів для її подолання. Аналізи – одна з важливих складових цієї справи. Ми звикли до того, що, як правило, їх роблять безоплатно. І тому зрозуміло здивування деяких куп’янчан, яким довелося робити ці аналізи, витрачаючи дещицю своїх коштів. Зайцева Л.А., Гриценко Н.К., Ляшенко Є.А. та інші звернулися з проханням пояснити причини цього до нашої телерадіокомпанії та газети “Вісник Куп’янщини”.

Наша журналістсько-знімальна група побувала у приватного підприємця Геннадія Лишенка, в клініко-діагностичній лаборатрії.

До реєстратури тут простяглась невеличка черга, і працівниця її швидко обслуговувала. Люди, з якими ми говорили, пояснили одну з перших причин створення цієї лабораторії та запровадження платних медичних аналізів. У віддалених медичних закладах багатьох аналізів просто не в змозі зробити. А тут їх виконують якісно, швидко, і плата, як виявляється не така й висока, порівняно з іншими подібними установами.

Вже в розмові з завідуючою лабораторією Людмилою Зозулею ми дізналися, що спектр аналізів у цій лабораторії дуже широкий. Він доступний не кожній лікарні.

Керівник цього приватного підприємства підтвердив це, додавши, що і з медичними препаратами для проведення термінових та складних аналізів є проблеми в роботі медичних закладів.

Така ситуація почала відчуватися за останні роки в Україні. Та завдяки ініціативності наших підприємців стало можливим знизити гостроту ситуації.

Геннадій Лишенко висловив вдячність керівництву міста за надану можливість розвивати в Куп’янську цю потрібну справу. Працівники, що працюють в лабораторії, є фахівцями з багатим досвідом. У лабораторії вони змоги знайти роботу за своїм фахом і приносити користь людям. Окрім створення додаткових робочих місць, діяльність лабораторії дає прибуток в бюджет, сприяє зміцненню медичної бази Куп’янська. Та найголовніше, що завдяки медичним аналізам, зробленим в лабораторії за умов тих труднощів, що переживає наша “безплатна” медицина, людина може вчасно і повноцінно поправити своє здоров’я. А отже витрати на медичні аналізи окупляться сторицею.

 

За інформацією ktrk.com.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

На головну На верх
 
 
TyTa